Połącz się z nami

Nowy program TVN będzie hitem? Ata Postek zdradziła szczegóły

Ata Postek o nowym programie TVN

Rozrywka

Nowy program TVN będzie hitem? Ata Postek zdradziła szczegóły

Już niedługo na naszych szklanych ekranach zagości kolejny program, który kręcony był na egzotycznym Zanzibarze, przez ekipę TVN. Jak powszechnie wiadomo, wystąpią w nim gwiazdy innych reality-show. Charakterystyka programu będzie jednak bardzo różnić się od standardowego randkowego show. Zobaczcie, co przyznała Beata Postek.

Programy typu reality-show

Wszyscy fani reality-show mają w czym wybierać. W ofercie przeróżnych stacji znaleźć możemy wiele chwytliwych produkcji. Do tych najbardziej popularnych należą: Love Island. Wyspa miłości, Hotel Paradiese, Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy, Big Brother oraz wiele, wiele innych.

Wielu uczestników reality-show otworzyło sobie drzwi do świata show-biznesu. Udział w programie przysporzył im popularności, a ich życiem prywatnym interesuje się wielu fanów danej produkcji. Nic więc dziwnego, że stacja TVN postanowiła zebrać śmietankę najpopularniejszych uczestników różnych reality-show i stworzyć z nimi nowy program.

Nowy program TVN

Parę dni tem informowaliśmy Was, że najnowsze reality-show odbędzie się na Zanzibarze, a wśród ekipy uczestników zobaczymy: Stiflera, Atę Postek, Łukasza Karpińskiego, Madzię Wójcik, Adę Śledź, Michała Baryzę, Anię Adamczyk, Mikołaja Jędruszczaka, Piotra „Pedro” Polaka i Anastasiyę Yandaltsavę.

Zobacz także: O czym będzie nowa produkcja TVN?

Ata Postek o nowej produkcji

Choć w sieci nie znajdziecie wiele informacji o nowym programie TVN, jedno jest pewne – to nie miłość i zabawa będzie tam grała pierwsze skrzypce. Uczestnicy zostaną wystawieni na próbę swoich możliwości i szkołę przetrwania. Ata Postek zwyciężczyni drugiej edycji Hotelu Paradise przyznała w rozmowie z Jastrząbpost:

„Wróciłam z tajnego projektu. To nie jest Hotel Paradise. To będzie program z przekazem. To jest totalna różnica. To nie jest miłość i zabawa. To jest fajny program z dobrym przekazem i będzie o czymś, nie będzie o głupotach. Było dużo trudnych uczestników, ja na początku nie wiedziałam gdzie idę, co będę tam robić i nie mogę powiedzieć, co my będziemy tam robić, ale uważam, że będziecie zadowoleni i zaskoczy Was ten program mega. Trzeba oglądać. Będzie czad.”

Ata zdradziła również, że na planie niejednokrotnie czuć było gęstą atmosferę. Widzowie na pewno nie będą się nudzić:

„Zaprzyjaźniłam się z Anią z Hotelu Paradise, z Madzią z Big Brothera, Adę uwielbiam. Jest niesamowita. Tam jeden chłopak strasznie mnie wnerwia, nie będę mówić który, będzie niespodzianka.”

Jesteście ciekawi co szykuje dla nas TVN?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry