Połącz się z nami

Nowy współprowadzący „Dzień Dobry TVN”! O kim mowa i kogo zastąpi?

News

Nowy współprowadzący „Dzień Dobry TVN”! O kim mowa i kogo zastąpi?

Wielu Polaków nie wyobraża sobie poranka bez popularnego programu śniadaniowego „Dzień Dobry TVN”. Media obiegła informacja, że szeregi dziennikarzy zasili nowy współprowadzący. Kto nim będzie i kogo zastąpi?

Program porusza wiele interesujących tematów, przeważnie takich jak sukcesy artystów, ludzi nauki, czy też tematy profilaktyczne, pełne rad i wielu rozwiązań. 

Jak podaje portal „Plejada.pl”, szefostwo zamierza trochę unowocześnić koncepcję programu i w tym celu zatrudnili nowego gospodarza. Nowy współprowadzący poprowadzi cykl w DDTVN. Już niedługo w uwielbianym przez wielu widzów programie będziemy mogli zobaczyć Huberta Urbańskiego, który przeważnie kojarzy się wszystkim z prowadzącym program „Milionerzy”. Wraz z nowym prowadzącym rusza nowy cykl śniadaniówki „Postaw na Dzień Dobry”. Rola Huberta w programie będzie polegała na prowadzeniu loterii, w której będzie można wygrać wiele cennych nagród, takich jak: smartfony, telewizory, roboty sprzątające i gotówkę.

Prezenter jest jedną z większych gwiazd TVN, do tej pory w DDTVN był jedynie gościem. Teraz w studio będzie stałym bywalcem. Nowa wstawka w „Dzień Dobry TVN” swoją emisję rozpocznie 18 kwietnia, na początek będzie emitowany do 28 kwietnia, o dalszej produkcji zadecydują widzowie. Wszystko zależy od tego, czy program spodoba się publiczności przed telewizorami.

Widzowie zaczęli się już martwić, że skoro Hubert Urbański zacznie prowadzić nowy program, to istnieje możliwość, że ceniony wśród wielu osób program „Milionerzy” straci swojego prowadzącego, a wtedy program ten już nie byłby tak chętnie oglądany.

Czy są to słuszne obawy? Tego nie wiemy, pozostaje nam czekać na rozwój dalszych wydarzeń.  

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry