Połącz się z nami

Odeta Moro ścięła włosy! Nowa fryzura odjęła jej lat!

Moda i uroda

Odeta Moro ścięła włosy! Nowa fryzura odjęła jej lat!

Odeta w swoich mediach społecznościowych pochwaliła się swoją metamorfozą. Dziennikarka postanowiła skrócić swoje włosy, a efekt końcowy możemy zobaczyć na jej Instagramie. Jak przyznała, ta decyzja nie należała do łatwych! Zobaczcie, jak się prezentuje w nowej fryzurze! Odeta Moro ścięła włosy!

Odeta Moro kariera

Moro to polska prezenterka i dziennikarka. Mogliśmy oglądać ją na naszych ekranach w takich programach jak: Pytanie na Śniadanie, Kawa czy Herbata oraz Meteo Active. Moro nie tylko swoje życie zawodowe związała z telewizją, bo nie raz mogliśmy usłyszeć ją w radiu, gdzie prowadziła nawet własne audycje. Od września zeszłego roku związana jest z portalem Onet, gdzie jest jedną z prowadzących Onet Radio. Dodajmy do tego, że dziennikarkę mogliśmy oglądać w programie stacji TVN Agent-Gwiazdy, który leciał na naszych ekranach w 2017 roku. Przypomnijmy, że to właśnie ona była tytułowym Agentem.

Odeta Moro życie prywatne

Odeta przez dwa lata była żoną dobrze znanego dziennikarza Michała Figurskiego. Owocem ich związku jest córka Sonia. Aktualnie związana jest z przedsiębiorcą Konradem Komornickim. Odeta w 2018 roku po raz drugi została mamą. Synek dziennikarki dostał bardzo oryginalne imię Lew.

Odeta Moro ścięła włosy!

Na Instagramie Odety pojawiło się krótkie nagranie po zakończonej metamorfozie. Dziennikarka zdecydowała się skrócić nieco swoje blond włosy. Postawiła na fryzurę do ramion, która jest bardzo popularna w tym sezonie. Jak możemy wywnioskować z jej komentarza, ta decyzja nie należała do najłatwiejszych:

„Nowa ja! Aaaaaaaa….. odważyłam się. Obcięłam włosy….. wiadomo, że odrosną, ale zawsze mam wrażenie, że to nieodwracalny efekt….. też tak macie?”

Osoby obserwujące profil w mediach społecznościowych Odety, tak skomentowały jej nową fryzurę:

„Piekne💜 też mam taką długość od niedawna 😁😘”

„Piękne 🔥”

„Tez tak mam🤣ale fryzurka piękna 👍”

Musimy przyznać, że ta zmiana jest zdecydowanie na wielki plus, tym bardziej że krótsza fryzura odjęła dziennikarce paru dobrych lat.

A Wam jak się podoba Odeta w nowej fryzurze? Też macie obawy przed wizytą u fryzjera?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry