Połącz się z nami

Odmieniona Edyta Pazura zaprezentowała się w nowej fryzurze – tego jeszcze nie było!

Edyta Pazura

Moda i uroda

Odmieniona Edyta Pazura zaprezentowała się w nowej fryzurze – tego jeszcze nie było!

Edyta Pazura oczarowała internautów swoim nowym wizerunkiem. Gwiazda postanowiła przedłużyć włosy i trzeba przyznać, że prezentuje się rewelacyjnie. Koniecznie zobaczcie zdjęcia!

Kim jest Edyta?

Edyta Pazura jest żoną jednego z najwybitniejszych i najpopularniejszych aktorów w naszym kraju, czyli Cezarego Pazury. Co więcej, ich związek cieszy się ogromną sympatią, a internauci z uśmiechem na twarzy śledzą ich losy. Para pobrała się 1 maja 2009 roku. Między Cezarym i Edytą jest spora różnica wieku. Małżonków dzieli aż 26 lat, jednak warto pamiętać, że wiek to tylko liczba. Ich niesamowita historia tylko to potwierdza! Para wspólnie wychowuje trójkę dzieci – Amelię, Antoniego oraz Ritę.

Edyta prężnie działa w mediach społecznościowych, w których cieszy się ogromną popularnością i uznaniem. Zachwyciła swoich obserwatorów swoją naturalnością i szczerością. Na samym Instagramie Edytę śledzi ponad 230 tys. osób co jest niezwykle imponującym wynikiem. Znajdziemy tam wiele rodzinnych zdjęć, momentów z życia prywatnego jak i szczerych wyznań. Nie tak dawno poinformowała, że stoczyła walkę z depresją, a także cierpi na chorobę Hashimoto. Odbiór wyznań był niezwykle pozytywny i z pewnością pomógł wielu osobom.

Zobacz także: Edyta Pazura w zachwycającej stylizacji
Zobacz także: Wiemy, jak Edyta Pazura nazywa swojego męża

Edyta Pazura zaszalała z fryzurą

Nie da się ukryć, że Edyta przyciąga również swoim atrakcyjnym wyglądem. Inspirujące stylizacje oraz posty przyciągają ludzi, a żona aktora może pochwalić się coraz większym gronem fanów.

Tym razem gwiazda zaprezentowała się na swoim Instagramie w zupełnie nowym wydaniu. Edyta zdecydowała się bowiem zmienić swoją fryzurę i przedłużyła włosy. Trzeba przyznać, że prezentuje się rewelacyjnie!

„Jak samopoczucie w przedłużonych włosach? Super! Ale trzeba trafić na osobę, która to umie zrobić, aby później się nie wkurzać” – napisała Edyta.

Edyta w nowym wydaniu
Nowa fryzura Edyty

I jak podoba Wam się efekt końcowy? My jesteśmy zachwyceni!

źródło: Instagram Edyty Pazury

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry