Połącz się z nami

Odważna metamorfoza Honoraty Skarbek! Jej kolor włosów robi wrażenie!

Moda i uroda

Odważna metamorfoza Honoraty Skarbek! Jej kolor włosów robi wrażenie!

Honorata Skarbek, która swojego czasu występowała pod pseudonimem Honey na swoim profilu w mediach społecznościowych pochwaliła się swoją metamorfozą. Jak możemy zobaczyć, postawiła tym razem na bardzo odważny kolor włosów, jednak wygląda w nim fenomenalnie! Zobaczcie! Odważna metamorfoza Honoraty Skarbek!

Skarbek jest polską piosenkarką, autorką tekstów, jak i również blogerką modową. Jej kariera jest imponująca i mało kto zapewne wie, że już w 2013 roku wystąpiła jako support przed koncertem Justina Biebera, który miał miejsce w Atlas Arenie. Swoich sił próbowała również w modelingu i jak możemy się dowiedzieć, była ona jedną z modelek na pokazie Violi Piekut. Swoich sił próbowała również w takich programach rozrywkowych jak: „Taniec z Gwiazdami” w 2014 roku, czy „Twoja twarz brzmi znajomo” w 2018 roku. Śmiało można powiedzieć, że Skarbek to istna kobieta orkiestra.

Honorata od wielu już lat jest obecna w polskim show-biznesie. Jej konto w mediach społecznościowych obserwuje ponad 360 tysięcy osób, co jest bez wątpienia imponującym wynikiem. To właśnie tam możemy zobaczyć najnowszą metamorfozę artystki i musimy przyznać, że jest to bardzo odważne posunięcie!

Odważna metamorfoza Honoraty Skarbek!

Artystka na swoim profilu podzieliła się zdjęciem w nowej odsłonie. Tym razem postanowiła nieco bardziej zaszaleć i zafarbowała swoje długie włosy na czerwono! Jak zaznaczyła w opisie zdjęcia, czeka na czerwone emotikonki od swoich fanów, którzy i tym razem jej na zawiedli:

„Jak nie zostawisz pod tym zdjęciem jakiejś czerwonej emotki, to się wścieknę 👹”

Jednak w komentarzach pod jej metamorfozą możemy zobaczyć nie tylko czerwone emotki. Jest tam również cała masa wpisów od internautów, którzy tak, jak i my uważają, że w nowym kolorze wygląda fenomenalnie:

„Te włosy są cudne ❤”

„Extra zmiana 🍒”
„Te włosy extra !!! ❤️♥️❣️”

Musimy przyznać, że po raz kolejny Skarbek zaskoczyła nas swoją metamorfozą, tak samo, jak wtedy, kiedy diametralnie skróciła długość swoich włosów, o czym pisaliśmy TUTAJ!

A Wam, jak się podoba Honorata w czerwieni? Odważylibyście się na taki kolor?

1 komentarz

1 komentarz

  1. jjjj

    20 lutego 2020 w 09:48

    Wygląda jak marina… one o tych wszystkich kwasach i innych udziwnieniach wszystkie wyglądaja tak samo… Dlaczego?

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry