Połącz się z nami

Odważna scena Pauliny Gałązki w filmie Dody – „Dziewczyny z Dubaju”. Zobaczcie przedsmak [WIDEO]

Odważne sceny w dziewczynach z Dubaju

Rozrywka

Odważna scena Pauliny Gałązki w filmie Dody – „Dziewczyny z Dubaju”. Zobaczcie przedsmak [WIDEO]

Paulina Gałązka to jedna z aktorek w nowej produkcji Dody – Dziewczyn z Dubaju. Z fragmentu, który został umieszczony w teledysku Dody do piosenki Don’t Wanna Hide wiemy, że w programie, tym możemy liczyć na odważne sceny. Zobaczcie jedną z nich, w której wystąpiła Paulina.

Dziewczyny z Dubaju 

Dziewczyny z Dubaju to film,  na który czeka wiele osób. Będzie to pierwsza, debiutancka produkcja Dody, dla której zdecydowała się na zawieszenie kariery muzycznej na półtora roku. Doda wraz ze swoim mężem zdecydowała się opóźnić premierę filmu ze względu na pandemię koronawirusa. Została ona przełożona na jesień tego roku.

Zobacz także: Premiera Dziewczyn z Dubaju coraz bliżej

Don’t Wanna Hide

W ubiegły czwartek, 24 czerwca byliśmy świadkami premiery piosenki Dody, która miała stać się zapowiedzią do jej filmu Dziewczyny z Dubaju. W dniu premiery utwór został szeroko skomentowany przez internautów, wiele osób sądzi, że jest na wysokim, nawet światowym poziomie. To tylko niektóre z licznych komentarzy:

„🔥🔥🔥 Najwyższy poziom 👏 Gratuluje 🙌❤️”

„🔥🔥🔥🔥🔥Wow!!!!!!!!!! Jaram się ❤️”

„Jesteś prawdziwą GWIAZDĄ 😍 przysięgam! Czego się nie dotkniesz jest genialne 👏👏👏 ściskam i czekam na film 🙌”

„Piosenka i teledysk na światowym poziomie ! 😍🔥”

Wszyscy oglądający w teledysku zobaczyli również fragmenty filmu, który już niedługo ujrzeć będziemy mogli na wielkim ekranie. Przedsmak filmu pokazuje, że w filmie będziemy mogli zobaczyć wiele odważnych scen. Zobaczcie jedną z nich, w której udział wzięła Paulina Gałązka. 

Gałązka w Dziewczynach z Dubaju

Kim jest Paulina Gałązka?

Paulina Gałązka to polska aktorka, która swoją aktywność zawodową rozpoczęła w 2008 roku. Na swoim koncie ma wiele ról zarówno w serialach telewizyjnych, jak i na wielkim ekranie. Kojarzyć możecie ją z takich produkcji jak Skazane, Na dobre i na złe oraz Wszyscy moi przyjaciele nie żyją. Już niedługo zobaczymy Paulinę w produkcji Dody.

Czekacie na film Dody – Dziewczyny z Dubaju?

Zobacz także: Gałązka w stroju kąpielowym. Co za figura!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry