Odważna stylizacja Dody kosztowała KROCIE! Hit czy kit?

17 maja 2024
Przez: : M.J

Podczas konferencji Polsat Hit Festiwal 2024 Doda nie tylko zwróciła na siebie wzrok poprzez diametralną zmianę fryzury, ale również dzięki odważnej stylizacji. Postanowiliśmy sprawdzić, ile dokładnie kosztowały poszczególne elementy jej kreacji.

Polsat Hit Festiwal 2024 – konferencja

Zbliżający się wielkimi krokami Polsat Hit Festiwal 2024 budzi ogromne emocje wśród fanów muzyki. Tradycyjnie, tuż przed startem festiwalu, odbyła się konferencja prasowa, podczas której ujawniono szczegóły dotyczące występujących artystów w Operze Leśnej. Wśród zaproszonych gwiazd znalazła się Doda, która swoim wyglądem wzbudziła niemałe zainteresowanie. Artystka, słynąca z wywoływania sensacji swoim stylem, tym razem zaprezentowała się w zupełnie nowej odsłonie.

Roxie i Doda
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Na konferencji pojawiło się wiele znanych osobistości, które postawiły na odważne i ekstrawaganckie kreacje. Jednak największą uwagę przyciągnęła Doda, która przeszła spektakularną metamorfozę. Artystka, dotąd znana z długich, blond włosów, zdecydowała się na radykalną zmianę fryzury. Jej nowe, proste włosy w platynowym odcieniu, sięgające ledwie do obojczyków, zaskoczyły wszystkich obecnych.

Zobacz także: Doda znów szokuje! Takiej metamorfozy jeszcze nie było…[ZDJĘCIA]

Ile kosztowała stylizacja Dody?

Stylizacja Dody również zrobiła ogromne wrażenie. Na konferencji promującej Polsat Hit Festiwal 2024, artystka pojawiła się w odważnym połączeniu kolorów bieli i różu. Jej strój składał się ze śnieżnobiałej spódnicy oraz krótkiego gorsetu z białym topem, na którym widniał napis promujący jej najnowszą płytę. Dopełnieniem jej stylizacji były wysokie, różowe kozaki na szpilce, które dodawały całości charakteru i przysłowiowego pazura!

Ile kosztowała oryginalna stylizacja Dody? Jak się okazuje, artystka zapłaciła krocie, by przyciągnąć wzrok nie tylko zebranych podczas konferencji, jak i media oraz internautów.

Top marki DSQUARED2 to koszt 630 złotych. Rzucające się w oczy kozaki pochodzą z firmy Giaro ich model to Zazu. Wysokie kozaki na szpilce w kolorze intensywnego różu kosztują 119.00 euro, co w przeliczeniu na złotówki daje kwotę około 500 złotych!

Doda
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Doda, jak zawsze, nie zawiodła swoich fanów, którzy czekali na jej kolejną, zaskakującą kreację. Jej nowy wygląd stał się głównym tematem rozmów podczas konferencji. Wielu obecnych na wydarzeniu było zaskoczonych jej metamorfozą, podkreślając, że artystka potrafi zaskakiwać i ciągle się zmieniać.

A Wam, jak podoba się odważna stylizacja Doroty? Waszym zdaniem jest warta swojej ceny?

Źródło: Akpa, Instagram Dody

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej