Połącz się z nami

Odważne ujęcie Nathalii z „Hotelu Paradise 3”. Internauci nie pozostawili na niej suchej nitki…

Nathalia z Hotelu Paradise na odważnym ujęciu

Z życia gwiazd

Odważne ujęcie Nathalii z „Hotelu Paradise 3”. Internauci nie pozostawili na niej suchej nitki…

Nathalia Fok od kiedy weszła do Hotelu Paradise 3 dołączając do ekipy wzbudziła zainteresowanie swoją osobą. Nic w tym dziwnego, może ona pochwalić się nie tylko piękne urodą, ale i zjawiskową figurą – zobaczcie jej jedno z najnowszych zdjęć, które zaprezentowała na swoim Instagramie, a które bardzo podzieliło internautów.

Nathalia Fok – uczestniczka 3 edycji HP

Hotel Paradise

Hotel Paradise to program, który doczekał się w Polsce już 3 edycji. Charakterystyka programu jest bardzo prosta – uczestnicy mają zaledwie parę dni, by stworzyć związek z nadzieją, że druga osoba okaże się lojalna podczas Rajskiego Rozdania. Miłość czy pieniądze, uczucia kontra strategia – tymi wyznacznikami kierują się mieszkańcy hotelu.

Pierwszą edycję wygrała Marietta i Chris, drugą natomiast Ata i Artur. Program od samego początku prowadzi niezwykle atrakcyjna Klaudia El Dursi.

Uczestnicy trzeciej edycji

Nie doszliśmy jeszcze do połowy emisji Hotelu Paradise 3 a w rajskim hotelu położonym na egzotycznym Zanzibarze nie brakuje emocji. Między uczestnikami wywiązały się już pierwsze emocje – zauroczenia, kłótnie i dylematy. Do rajskiego hotelu wciąż dochodzą nowi uczestnicy. Jedną z nich, która weszła do programu w późniejszych odcinkach jest Nathalia Fok.

Nathalia od razu nawiązała bliższą relację z Marcinem. Niemniej jednak zwróciła uwagę również innych mężczyzn w hotelu, a również widzów programu. Wszystko to za sprawą swojej urody i bardzo atrakcyjnej figury.

Zobacz także: Informacje o Nathalii Fok

Uczestnicy trzeciej edycji HP

Nathalia w mediach społecznościowych

Nathalię znajdziecie na Instagramie pod nazwą @nathalia_fok. Profil uczestniczki HP śledzi ponad 140 tysięcy fanów, a liczba ta wciąż się powiększa. Obserwatorzy profilu Nathalii mają możliwość oglądać jej różne zdjęcia. Między innymi efekty profesjonalnych sesji zdjęciowych oraz fotografie prezentujące jej życie prywatne.

W jednym z najnowszych wpisów Nathalia podzieliła się profesjonalnym ujęciem wykonanym w bardzo zmysłowym klimacie. Uczestniczka Hotelu Paradise 3 postanowiła wyeksponować swoje ciało. Zdecydowała się również na wpis dotyczący samoakceptacji:

„Samoakceptacja. Dziewczyny! Czujmy się dobrze we własnym ciele 🥰
Jeśli zaakceptujesz siebie; zaakceptujesz też to, co przynosi Ci życie”

Odważne zdjęcie Nathalii

Spora część internautów zarzuciła Nathalii hipokryzję, wypominając jej operacje plastyczne, które są zaprzeczeniem samoakceptacji. To tylko niektóre z bardzo licznych komentarzy:

„Super, tylko szkoda, że mówisz o tym, sama mając na zdjęciu wyretuszowaną twarz 🤪”

„Samoakceptacja po retuszu ? Te ostatnie zdjęcia są tak wyretuszowane ze nie wyglądasz kompletnie jak Natalia z hotelu 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️”

„Dlatego pisząc żeby akceptować siebie… sama zopwrowalas sobie nos.. nie uważasz że to hipokryzja?”

A Wam, jak podoba się odważne ujęcie Nathalii Fok? Co uważacie o komentarzach internautów?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry