Połącz się z nami

Odważne zdjęcia El Dursi wywołały sporo zamieszania. Modelka stanowczo zareagowała na krytykę!

odważne zdjęcia el dursi

Z życia gwiazd

Odważne zdjęcia El Dursi wywołały sporo zamieszania. Modelka stanowczo zareagowała na krytykę!

Chociaż zwykle fotki, które udostępnia Klaudia, spotykają się z pozytywnym odbiorem, ostatnio modelka musiała zmierzyć się z cierpkimi słowami na swój temat. Odważne zdjęcia El Dursi wywołały sporo zamieszania.

Klaudia postanowiła stanowczo zareagować na krytyczne komentarze pod swoim adresem.

Klaudia El Dursi to bezsprzecznie jedna z najpiękniejszym kobiet w polskim show-biznesie. Popularność i ogromną rozpoznawalność przyniósł jej oczywiście udział w programie „Top Model”. Bardzo oryginalna uroda i zjawiskowa sylwetka 30-latki, która ma na sobą już dwie ciąże, zrobiła wrażenie zarówno na widzach, jak i jurorach programu. Klaudia otarła się o wielki finał „Top Model” i ostatecznie zajęła miejsce tuż za podium.

Niedługo po udziale w programie Klaudia otrzymała propozycję poprowadzenia programu „Hotel Paradise”. Modelka wiele tygodni spędziła na indonezyjskiej wyspie, gdzie uczestniczyła w nagraniach do reality-show.

Odważne zdjęcia El Dursi wywołały sporo zamieszania

Dziś Klaudia El Dursi z pewnością przez wielu swoich fanów uważana jest za ideał kobiecości. Mimo że modelka jest już mamą dwóch chłopców, pochwalić się może szczupłą i wyrzeźbioną sylwetka. Jak sama wielokrotnie podkreślała, w utrzymywaniu formy pomaga jej oczywiście aktywność fizyczna i zdrowa dieta.

View this post on Instagram

🌊 #lovethisplace

A post shared by Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi) on

Klaudia zdaje sobie sprawę ze swojej atrakcyjności i chętnie wrzuca do sieci zdjęcia, na których fani podziwiać mogą jej urodę i figurę. To właśnie ostatnie zdjęcia, które opublikowała na swoim Instagramie, wywołały nieco zamieszania, a wszystko za sprawą tego, iż Klaudia pokazała się w bieliźnie. Chociaż zdecydowana większość internautów zachwyciła się jej wyglądem, część z nich oburzyła się, że publikowanie tak odważnych zdjęć, nie przystoi matce oraz żonie.

Klaudia postanowiła stanowczo odpowiedzieć, co myśli o tego typu komentarzach pod swoim adresem.

„Kocham to jak wyglądam i nie zamierzam się ani za to wstydzić ani tego ukrywać, a jeżeli Wy na podstawie takiego zdjęcia, które w moim mniemaniu jest delikatne i subtelne i nie pokazuje nic za dużo, uważacie, że jest coś ze mną nie tak to już jest Wasz problem. Może Wy zostaliście przez kogoś skrzywdzeni i macie problem z akceptacją siebie i swojego ciała, Ja takiego problemu nie mam i było mi przykro przez ostatnie dni. Więc jak ktoś miał na celu mnie zranić to udało mu się to. Zaakceptujcie siebie i swoje ciało, bo będzie się Wam lepiej żyło”

https://www.instagram.com/p/CCG9e7wB-KW/

Zgadzacie się ze zdaniem Klaudii?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry