Połącz się z nami

Oficjalny zwiastun „Polityki” Vegi! Budzi kontrowersję?!

News

Oficjalny zwiastun „Polityki” Vegi! Budzi kontrowersję?!

Nie wątpliwie „Polityka” Patryka Vegi to jeden z najgłośniejszych tytułów tego roku. Ostatnio często jest o nim głośno, co więcej wzbudza on już teraz wiele kontrowersji. Pomimo tego, że nikt go w całości jeszcze nie widział, a premiera zapowiadana jest dopiero na początek września. 8 sierpnia pokazał się pierwszy oficjalny zwiastun filmy. Zdecydowanie musicie to zobaczyć!

Patryk Vega wychodzi na przeciw oczekiwaniom społeczeństwa!

W odróżnieniu zapewne do wielu, Vega długo przygotowuje się do rozpoczęcia, przeprowadzając głęboki research wśród społeczeństwa. Ponieważ jest z wykształcenia socjologiem dlatego też, jak sam przyznał jego filmy wychodzą naprzeciw oczekiwaniom ludzi filmu. W rezultacie na kinowych ekranach widzimy często to o co tak na prawdę boimy się zapytać, to czego może nie chcielibyśmy do końca wiedzieć. W rzeczywistości to właśnie przyciąga fanów na filmy Patryka Vegi. Bez wątpienia tak również jest w przypadku jego najnowszego filmu „Polityka”.

Dlaczego Patryk Vega montował „Politykę” w Tokio?

Od jakiegoś czasu wiemy, że Patryk Vega przebywa w Tokio kończąc pracę nad swoim najnowszym filmem pod tytułem „Polityka”. Ponieważ reżyser czuł, że dokończenie montażu filmu w Polsce jest zagrożone, dlatego też postanowił wyjechać. Tak naprawdę to poruszając taki temat, zwłaszcza że film odnosi się do obecnej władzy, z pewnością liczył się z taką ewentualnością.

„Polityka” Patryka Vegi jeszcze przed premierą budzi wiele kontrowersji, a to za sprawa również samego reżysera. To on sam co jakiś czas na swoim Instagramie pokazuje, albo urywki filmu, albo nagrania ze swoim zdradzając między innymi szczegóły dotyczące produkcji.

View this post on Instagram

? Fot. @andrzejswietlik #patrykvega

A post shared by Patryk Vega (@patryk_vega_official) on

Co już wiemy o filmie „Polityka” Patryka Vegi.

W związku z tym wiemy już całkiem sporo na temat filmu „Polityka” Patryka Vegi, miedzy innymi kto zagra czołowe postaci (pisaliśmy o tym TUTAJ!). Niewątpliwie wszystko co reżyser nam pokazuje ma jeden cel, przyciągnąć jak największą liczbę widzów do kin. Niemniej jednak powoduję to również żywe reakcje ze strony internautów, co możemy zobaczyć po komentarzach. Jak również, samych zainteresowanych polityków. Na przykład Bartłomiej Misiewicz postanowił pozwać Vegę o zniesławienie, żądając milionowego odszkodowania (pisaliśmy o tym TUTAJ!).

Oficjalny zwiastun „Polityki” Vegi już jest! Zobaczcie!

Ostatnio na swoim kanale na YouTube, ale także na Instagramie Patryk Vega zaprezentował oficjalny zwiastun filmu „Polityka”. Możemy tam zobaczyć plejadę polskich aktorów. Pokazywanych już wcześniej Andrzeja Grabowskiego, Iwona Bielska, Marcin Bosak, Zbigniew Zamachowski, Antoni Królikowski oraz Janusz Chabor. A także dodatkowo Ewa Kasprzyk, Maciej Stuhr i Daniel Olbrychski.

Mając to na uwadze, koniecznie musicie obejrzeć oficjalny zwiastun „Polityki” Vegi!

View this post on Instagram

??? W kinach od 4 września! ? #patrykvegapolityka #patrykvega

A post shared by Patryk Vega (@patryk_vega_official) on

Z całym przekonaniem możemy stwierdzi, że warto będzie pójść do kina, chociażby po to, żeby zobaczyć jakimi scenami jeszcze uraczy nas reżyser.

Podsumowując, „Polityka” Patryka Vegi już 4 września w kinach. My nie możemy się doczekać!

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry