Połącz się z nami

Ogromna metamorfoza Adama z „Hotelu Paradise”! Ciężko go rozpoznać!

Ogromna metamorfoza Adama z "Hotelu Paradise"! Ciężko go rozpoznać!

Moda i uroda

Ogromna metamorfoza Adama z „Hotelu Paradise”! Ciężko go rozpoznać!

Adam Bilewicz dodając na swój Instagram najnowsze zdjęcie wprawił swoich fanów w nie lada osłupienie. Jego wygląd przeszedł niemałą metamorfozę i to na wielki plus! Zobaczcie, jak się prezentuje! Ogromna metamorfoza Adama z „Hotelu Paradise”!

Wczoraj odbył się wielki finał programu typu reality-show „Hotel Paradise” po którym nie opadły jeszcze emocje. Do wielkiego finału doszły dwie pary Artur z Atą oraz Łukasz z Sonią. Na Rajskiej Ścieżce decyzją pozostałych uczestników show stanęła pierwsza z par. Choć emocji nie brakowało zarówno Ata, jak i Artur nie rzucili kulą, wygrywając 100 tysięcy do podziału.

W drugiej edycji poznaliśmy wielu barwnych uczestników. Wśród nich był między innymi Adam Bilewicz, który wszedł do programu w późniejszych odcinkach.

Adam ma 27 lat, w związku z czym był jednym z najstarszych mężczyzn w programie. Pochodzi z Malborka. Na co dzień zajmuje się graniem w reklamach oraz wykonywaniem masaży.

Adam nie znalazł miłości na rajskim Bali. Choć próbował nawiązać różne relacja, każda z nich kończyła się fiaskiem. Szczególnie jedna z nich wydawała się mieć przyszłość – mowa o krótkiej ale intensywnej relacji z Sonią. Adam i Sonia w pewnym momencie bardzo się do siebie zbliżyli. Kiedy jednak z hotelu wymeldowała się Magda, a Robert, do którego słabość miała Sonia znów pozostał singlem, Adam poszedł w odstawkę.

Choć Adam nie znalazł szczęścia w rajskim hotelu zyskał wielką popularność i sympatię widzów. Jego profil na Instagramie śledzi coraz to większa ilość fanów. Warto zwrócić uwagę na wygląd Adama. W hotelu miał rude, krótkie włosy oraz specyficznego wąsa. Jak się okazuje, mężczyzna postanowił diametralnie zmienić swój wygląd, aby to zrobić wystarczyło tak niewiele.

Ogromna metamorfoza Adama z „Hotelu Paradise”!

Na jednym z najnowszych zdjęć Adam zaprezentował swoim obserwatorom nowy wygląd. Adam postanowił zgolić wąsa i zapuścić swoje włosy.

Ogromna metamorfoza Adama z „Hotelu Paradise”!

Tak niewielki ruch odmienił totalnie jego wygląd, co nie uszło uwadze internautów. W komentarzach nie ma końca komplementów w stronę jego nowego wyglądu:

„O jak ładnie bez tego wąsa 😜”

„Bez Wąsa zdecydowanie lepiej. Fryzurka mega. Pozdrawiam:)

„Bardzo fajnie bez wąsa ale to tylko moje skromne zdanie.”

„Wyglądasz teraz owiele lepiej niż w hotelu pasują ci te włosy”

„Wow, zupełnie inna buzia bez tego wąsa 😁 👍”

„Mogłeś ogolony i poczochrany wejść do hotelu …”

A Wam, nowy wygląd Adama przypadł do gustu? Według nas jest to zmiana na wielki plus!

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry