Ogromna metamorfoza Adama z “Hotelu Paradise”! Ciężko go rozpoznać!

20 listopada 2020
Przez: : J.J

Adam Bilewicz dodając na swój Instagram najnowsze zdjęcie wprawił swoich fanów w nie lada osłupienie. Jego wygląd przeszedł niemałą metamorfozę i to na wielki plus! Zobaczcie, jak się prezentuje! Ogromna metamorfoza Adama z “Hotelu Paradise”!

Wczoraj odbył się wielki finał programu typu reality-show “Hotel Paradise” po którym nie opadły jeszcze emocje. Do wielkiego finału doszły dwie pary Artur z Atą oraz Łukasz z Sonią. Na Rajskiej Ścieżce decyzją pozostałych uczestników show stanęła pierwsza z par. Choć emocji nie brakowało zarówno Ata, jak i Artur nie rzucili kulą, wygrywając 100 tysięcy do podziału.

W drugiej edycji poznaliśmy wielu barwnych uczestników. Wśród nich był między innymi Adam Bilewicz, który wszedł do programu w późniejszych odcinkach.

Adam ma 27 lat, w związku z czym był jednym z najstarszych mężczyzn w programie. Pochodzi z Malborka. Na co dzień zajmuje się graniem w reklamach oraz wykonywaniem masaży.

Adam nie znalazł miłości na rajskim Bali. Choć próbował nawiązać różne relacja, każda z nich kończyła się fiaskiem. Szczególnie jedna z nich wydawała się mieć przyszłość – mowa o krótkiej ale intensywnej relacji z Sonią. Adam i Sonia w pewnym momencie bardzo się do siebie zbliżyli. Kiedy jednak z hotelu wymeldowała się Magda, a Robert, do którego słabość miała Sonia znów pozostał singlem, Adam poszedł w odstawkę.

Choć Adam nie znalazł szczęścia w rajskim hotelu zyskał wielką popularność i sympatię widzów. Jego profil na Instagramie śledzi coraz to większa ilość fanów. Warto zwrócić uwagę na wygląd Adama. W hotelu miał rude, krótkie włosy oraz specyficznego wąsa. Jak się okazuje, mężczyzna postanowił diametralnie zmienić swój wygląd, aby to zrobić wystarczyło tak niewiele.

Ogromna metamorfoza Adama z “Hotelu Paradise”!

Na jednym z najnowszych zdjęć Adam zaprezentował swoim obserwatorom nowy wygląd. Adam postanowił zgolić wąsa i zapuścić swoje włosy.

Ogromna metamorfoza Adama z “Hotelu Paradise”!

Tak niewielki ruch odmienił totalnie jego wygląd, co nie uszło uwadze internautów. W komentarzach nie ma końca komplementów w stronę jego nowego wyglądu:

“O jak ładnie bez tego wąsa 😜”

“Bez Wąsa zdecydowanie lepiej. Fryzurka mega. Pozdrawiam:)

“Bardzo fajnie bez wąsa ale to tylko moje skromne zdanie.”

“Wyglądasz teraz owiele lepiej niż w hotelu pasują ci te włosy”

“Wow, zupełnie inna buzia bez tego wąsa 😁 👍”

“Mogłeś ogolony i poczochrany wejść do hotelu …”

A Wam, nowy wygląd Adama przypadł do gustu? Według nas jest to zmiana na wielki plus!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej