Połącz się z nami

OGROMNA metamorfoza Tori Spelling! Jak zmieniła się Donna z „Beverly Hills, 90210”?

Moda i uroda

OGROMNA metamorfoza Tori Spelling! Jak zmieniła się Donna z „Beverly Hills, 90210”?

46-letnia Tori Spelling lata swojej największej popularności ma już za sobą! Rola Donny w serialu lat 90. „Beverly Hills, 90210” przyniosła jej ogromną sławę i rzeszę fanów. Jednak Tori postawiła na rodzinę i jest mamą wesołej gromadki! Jak dzisiaj wygląda Donna z popularnego serialu? Zobaczcie!

Jedna z najsłynniejszych blondynek lat 90. przez niemal dwie dekady po zakończeniu serialu „Beverly Hills 90210” przeszła ogromną przemianę. Poświęciła się całkowicie rodzinie, a nie należy ona do małych. Tori jest mamą piątki dzieci i jak od zawsze podkreśla, właśnie rodzina i ognisko domowe są jej największą pasją. Ciężko nam uwierzyć jak wspaniale prezentuje się po tylu ciążach, a ogromna metamorfoza Tori Spelling zrobiła na nas wielkie wrażenie! Zobaczcie!

Mama pięciorga dzieci robi wszystko i swoją „celebrycką” pracą stara się utrzymać życie swojej rodziny na dobrym poziomie.

Nie da się ukryć, że serialowa Donna uwielbia sprzedawać swoje życie prywatne. Dowodem na to mogą być kolejne reality-show z jej udziałem, wywiady w programach i magazynach oraz aktywność w social mediach.

W ostatnim czasie Tori zmagała się z depresją, co przełożyło się na jej kondycję psychiczną, a przede wszystkim wygląd. Gwiazda serialu lat 90. znacznie przytyła i się zaniedbała!

Źródło:
https://www.youtube.com/watch?v=NpEYKt8QKfc

Jednak wszystko wskazuje na to, że trudny okres w jej życiu poszedł w zapomnienie, a ogromna metamorfoza Tori Spelling wprost nas zaskoczyła!

Ogromna metamorfoza Tori Spelling!

Po tylu perypetiach życiowych trudno rozpoznać Tori w starannym makijażu, ładnej fryzurze i nie da się nie zauważyć, że gwiazda sporo schudła!

Na zdjęciach od razu rzuca się w oczy, że na tak wielką przemianę musiała poświęcić wiele czasu i pieniędzy.

Źródło:
https://www.instagram.com/p/B0waohdBG1t/

Niektórzy złośliwi internauci zarzucają jej, że zaczyna nieco przesadzać z wizytami u chirurga plastycznego, przez co jej twarz staje się coraz mniej naturalna!

Najwidoczniej mama piątki dzieci uważa, że tego typu zabiegi się jej opłaciły, bo nadal amerykańskie media rozpisują się na jej temat, a ona nie ma zamiaru dać o sobie zapomnieć!

Czy tak ogromna metamorfoza Tori Spelling jest skutkiem tego, że na nasze ekrany powróci „Beverly Hills 90210” i Tori wcieli się ponownie w postać Donny?

Mamy nadzieję, że już za niedługo ponownie zobaczymy Donne na naszych ekranach!

Też nie możecie się doczekać serialu, który wraca na nasze ekrany niemal po 20 latach?

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry