Ogromne zmiany w “You Can Dance. Nowa generacja”. TVP zdecydowało się na roszady w składzie jury i prowadzących

17 czerwca 2022
Przez: : M.J

Przed nami kolejna edycja programu You Can Dance. Nowa generacja. Jak się okazuje, producenci po pierwszej edycji tanecznego show zdecydowali się na odświeżenie obsady zarówno jury, jak i prowadzących. Zobaczcie, kto pożegna się z posadą w programie.

You Can Dance. Nowa generacja

Program You Can Dance kojarzy wielu z nas. Swoją premierę miał w 2007 na antenie TVN. Wówczas oglądaliśmy zmagania tancerzy, którzy zgłosili się do programu, by udowodnić swój taneczny talent i otworzyć sobie drzwi do świata show-biznesu. Program zakończył swoją emisję 9 lat później w 2016 roku.

Telewizja Polska po latach postanowiła na nowo wskrzesić program i puścić go na swojej antenie. Zmieniono nazwę i charakterystykę programu. W You Can Dance. Nowa generacja mogą brać udział jedynie dzieci. W pierwszej edycji ich popisy taneczne oceniali Agustin Egurrola, Misza Kostrzewski i Klaudia Antos. Prowadzącymi show dla najmłodszych były Roksana Węgiel i Ida Nowakowska, która jest jedną z byłych uczestniczek programu. Ida wzięła udział w pierwszej edycji programu zajmując 10 miejsce.

ZOBACZ TAKŻE: You Can Dance: uczestniczka doprowadziła Mishę do łez – poruszający występ 10-latki!

Zmiany w składzie jury i prowadzących

Jak się okazuje, w drugiej edycji na widzów programu czekają wielkie zmiany. Portal Jastrząbpost dotarł do informacji, że produkcja zdecydowała się na zmiany zarówno w panelu jurorskim jak i składzie prowadzących. Jak się okazuje, jedynym z jurorów, który pozostanie w drugiej edycji jest Agustin Egurrola. Pozostała dwójka zostanie wymieniona na osoby znane ale niezwiązane z tańcem:

Jedynym jurorem, który zostanie w nowej edycji będzie Agustin Egurrola. Nie będzie już Klaudii Antos oraz Miszy Kostrzewskiego. Zamiast nich będą dwie osoby, znane, ale nie do końca związane z tańcem. Jedynym autorytetem tanecznym ma być Egurrola. Trwają poszukiwania jurorów.

Zmiany będą również w duecie Węgiel i Nowakowska. Jak się okazuje, Ida może być pewna swojego miejsca w programie. Produkcja natomiast zastąpi Roksanę inną śpiewającą gwiazdą:

“Ida będzie nadal prowadzącą. Nie wiadomo co z Roksaną Węgiel. Najprawdopodobniej będzie nowa, młoda, śpiewająca gwiazda”

You Can Dance. Nowa Generacja skład jury
You Can Dance. Nowa Generacja – prowadzący

Jak obstawiacie, kogo zobaczymy w drugiej edycji tanecznego show dla dzieci?

Źródło: Jastrząbpost, Instagram You Can Dance. Nowa generacja

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej