“Ojciec Mateusz”: wielkie zmiany w serialu! Artur Żmijewski nie będzie już księdzem?

21 czerwca 2021
Przez: : MC

Ojciec Mateusz to wielki hit, który doczekał się już 26 sezonów. Widzowie z zapartym tchem śledzą losy księdza, rozwiązującego kolejne zagadki kryminalne. Jak się okazuje, już wkrótce Artur Żmijewski pożegna się ze swoją kultową rolą. Dlaczego? Koniecznie poznajcie szczegóły!

Kilka słów o Arturze Żmijewskim

Artur Żmijewski to jednej z najpopularniejszych polskich aktorów, który cieszy się ogromną sympatią wśród widzów. Gra w serialach, filmach jak i na deskach teatru, a ponadto użycza swojego głosu do dubbingu. Lista produkcji, w których wziął udział jest imponująca długa, są to m.in. Psy II, Amok, W pustyni w puszczy, Tylko mnie kochaj czy oczywiście Ojciec Mateusz. Artur swoją działalnością zapracował na mnóstwo wyróżnień i nagród. Jest laureatem kilku Telekamer, Wiktora, Viva Najpiękniejsi i wielu innych.

Zobacz także: Tomek z M jak miłość wraca na ekrany

Wielkie zmiany w serialu Ojciec Mateusz

Nie da się ukryć, że Artur Żmijewski obecnie kojarzony jest z głównym bohaterem serialu Ojciec Mateusz, czyli księdzem z Sandomierza, który zajmuje się rozwiązywaniem zagadek kryminalnych. Współpracuje z lokalnymi policjantami, z którymi niejednokrotnie spotyka się na miejscach zbrodni, wspólnie zastanawiając się nad schwytaniem przestępców.

Warto zauważyć, że serial emitowany jest w Telewizji Polskiej od blisko 13 lat i niezmiennie cieszy się ogromną popularnością i zainteresowaniem wśród widzów. Produkcja doczekała się aż 26 sezonów i w dalszym ciągu zapewnia spore emocje.

Jak się okazuje, w serialu szykują się ogromne zmiany. Najnowszy, czyli 26. sezon, który pojawi się na ekranach jesienią 2021 roku, kręcony jest obecnie w Pałacu w Jabłonnie. Właśnie trwają zdjęcia do odcinka o tytule Do trzech razy sztuka, w którym widzowie zobaczą Jego Ekscelencję Mateusza Żmigrodzkiego w różowej sutannie. Akcja serialu mocno przyspieszy. Siwy duchowny będzie oczekiwał na spotkanie z emerytowanym już komendantem Możejką, komendantem Noculą, Natalią, Pluskwą i wieloma innymi bohaterami.

Oglądacie serial Ojciec Mateusz? Myślicie, że Artur sprawdzi się w roli biskupa?

źródło: Instagram Artur.zmijewski, Ojciecmateusz.official, jastrzabpost.pl

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz