Tomek Chodakowski z “M jak miłość” wraca! Andrzeja Młynarczyka zobaczymy znowu na ekranie

18 czerwca 2021
Przez: : M.J

Bez wątpienia jest to dobra wiadomość dla widzów, którzy lubili postać Tomka Chodakowskiego w popularnej Emce. Andrzej Młynarczyk zdobył rolą w serialu M jak miłość wielu fanów, którzy już niebawem ponownie zobaczą go w roli policjanta. Gdzie tym razem zagra Młynarczyk?

M jak miłość

Śmierć serialowego Tomka Chodakowskiego była tak samo wielkim wydarzeniem w serialu M jak miłość, jak odejście z produkcji stacji TVP Małgorzaty Kożuchowskiej. Przystojny policjant zdobył serca fanów popularnej Emki, a jego odejście z serialu odbiło się szerokim echem w mediach. Przypomnijmy, że Tomek Chodakowski po ataku nożownika przez długi okres przebywał w szpitalu. To właśnie w ten sposób postanowili uśmiercić aktora producenci. Widzowie z zapartym tchem śledzili ostatni odcinek z Tomkiem Chodakowskim.

Zobacz także: Co dalej z rolą Basi Kurdej-Szatan w M jak miłość?

Andrzej Młynarczyk wystąpił również w takich programach jak: Twoja Twarz Brzmi Znajomo, czy próbował swoich sił na torze Ninja Warrior Polska. Grał również epizodyczne role w innych polskich serialach. Niemniej jednak to właśnie dzięki serialowi M jak miłość teraz nie może narzekać na angaże. Jak się okazuje, już za niedługo zobaczymy Andrzeja Młynarczyka w produkcji stacji TV Puls Dzielnica Strachu. Kiedy serial pojawi się na naszych ekranach?

Dzielnica strachu TV Puls

Jak podaje portal Party.pl, 40. odcinkowy serial będzie opowiadał o duecie policjantów, którzy będą patrolować jedną z niebezpiecznych dzielnic i rozwiązywać tam kryminalne sprawy. W rolę policjanta po raz kolejny wcieli się właśnie Andrzej Młynarczyk, a jego serialową partnerkę zagra Agata Załęcka. W produkcji stacji TV Puls i Grupy ATM zobaczymy również Filipa Gurłacza, czy Macieja Kosmalę.

Serial pojawi się na ekranach naszych telewizorów już jesienią 2021 roku. Bez wątpienia jest to dobra wiadomość dla fanów kunsztu aktorskiego Andrzeja Młynarczyka.

Lubiliście rolę Młynarczyka w M jak miłość?

Źródło: Party / Instagram Dzielnica Strachu

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej