Ola Hamkało 5 miesięcy po porodzie – aktorka zachwyca figurą!

21 lipca 2021
Przez: : MC

Ola Hamkało zdecydowała się opublikować post z wakacji, na którym pozuje z dzieckiem na plaży. Warto wspomnieć, że aktorka zaledwie kilka miesięcy temu urodziła drugie dziecko. Internauci zachwycili się figurą świeżo upieczonej mamy, a komplementom nie ma końca!

Kilka słów o Oli

Ola to jedna z popularniejszych aktorek w naszym kraju, która cieszy się ogromną sympatią widzów. Niewątpliwie swoją największą rozpoznawalność zawdzięcza roli Julii Burskiej w serialu Na dobre i na złe. Gwiazdę mogliśmy zobaczyć również w takich produkcjach jak Sala Samobójców, Miszmasz, czyli kogel mogel 3, Lekarze czy Ślad.

Co ciekawe, Ola po raz pierwszy wystąpiła przed kamerą już jako dziecko, biorąc udział w jednej z reklam. W 2012 roku rozpoczęła naukę na Wydziale Aktorskim krakowskiej PWST, a jeszcze tego samego roku zagrała główną rolę w Big Love.

Zobacz także: Ola Hamkało o sekrecie swojej szczupłej figury

Ola Hamkało na plaży

Ola jest nie tylko aktywna zawodowo, ale również jest spełnioną matką i żoną. Aktorka związana jest z Filipem Kalinowskim, z którym doczekała się dwójki dzieci. Starsza córka Jagna ma 4 latka, a zaledwie 5 miesięcy temu na świat przyszła druga pociecha Oli i Filipa – tym razem syn. Gwiazda we wrześniu ubiegłego roku opublikowała zdjęcie na Instagramie, które ewidentnie wskazywało na ciążę. Kolejne posty jedynie potwierdziły stan błogosławiony, a fani z niecierpliwością wyczekiwali szczęśliwego rozwiązania.

Od porodu minęło kilka miesięcy, a aktorka zdecydowała się opublikować zdjęcie z wczasów. Ola dodała zdjęcie z plaży, na której pozuje ze swoim synkiem, eksponując tym samym swoją niezwykle szczupłą sylwetkę.

“Niby wakajki, ale ręce pełne roboty 💁🏻‍♀️” – napisała w poście Ola.

Pod postem Oli nie zabrakło komentarzy od zachwyconych internautów, którzy zasypali aktorkę mnóstwem miłych słów.

“Ale figura 🔥”

“Brzuch po ciazy jak fotomodelka bez dziecka”

“Po dwójce dzieci Tak wyglądać to szczyt bezczelności 🤩” – czytamy pod zdjęciem.

Jak podoba Wam się post Oli? My nie możemy oderwać wzroku!

źródło: Instagram Olahamkalo

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej