Połącz się z nami

Ola Kot w bikini wraz z radiem Eska odwołuje zimę! Widok zapiera dech w piersiach!

Moda i uroda

Ola Kot w bikini wraz z radiem Eska odwołuje zimę! Widok zapiera dech w piersiach!

Ola Kot wraz z gwiazdami i radiem Eska wybrała się na rajską Dominikanę. To właśnie tam w tym roku ta rozgłośnia radiowa odwołuje zimę, a my dzięki temu możemy na najnowszych zdjęciach zobaczyć, jak Ola prezentuje się w bikini! Trzeba przyznać, że tym zdjęciem rozgrzała internautów! Zobaczcie, jak Ola Kot w bikini wraz z radiem Eska odwołuje zimę!

Ola Kot jest finalistką konkursu Miss Polski, a zawodowo związana z radiem Eska i Eska TV. O prezenterce zaczęło być głośniej, kiedy „podjęła rękawice” i pojawiła się w ostatniej edycji „Tańca z Gwiazdami”.

Sympatyczna 29-latka ( w tym roku we wrześniu Ola będzie obchodziła swoje 30-ste urodziny) dała się poznać, jako uśmiechnięta dziewczyna, od której od razu da się wyczuć dużą dawkę pozytywnej energii. Teraz wraz z Jankesem na Dominikanie odwołuje zimę z innymi gwiazdami i słuchaczami radia Eska!

Jak co roku również i tej zimy radio Eska odwołuje zimę. Tym razem cała ekipa wybrała się na Dominikanę, a wśród nich nie zabrakło takich gwiazd jak Roksana Węgiel czy Damian Kordas. Roxie z okazji wakacyjnego wyjazdu postanowiła również nieco zaszaleć z fryzurą! Zobaczcie TUTAJ. Na Dominikanie Ola wraz z Jankesem bawią ekipowiczów tego wyjazdu. Jak możemy zobaczyć na zdjęciach, które pojawiają się w sieci, zabawa tam jest na pewno przednia, a jedno ze zdjęć Oli Kot na pewno stopi wszystkie śniegi!

Ola Kot w bikini wraz z radiem Eska odwołuje zimę!

Dziewczyna jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych, a jej profil obserwuje ponad 180 tysięcy osób. To właśnie tam możemy zobaczyć najnowsze zdjęcie Oli, które rozgrzało internautów! Prezenterka pokusiła się o dodanie zdjęcia wśród wielu palm. Jednak to nie widoki, a właśnie Ola w bikini zachwyciła swoich obserwatorów poniższym zdjęcie!

„Informuje, że słońce tu jest 🤪 #eskaodwołujezimę 🐙”

Pod zdjęciem pojawiło się całe mnóstwo komentarzy:

„Zjawiskowa 😍😍”
„Ulala jaka czika!🔥🤩”
„Piękna! 😘”

Bez wątpienia nie tylko widoki i słońce są do pozazdroszczenia. Czekamy na więcej zdjęć z rajskiej Dominikany!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry