Połącz się z nami

Ola Kot [wiek, Playboy, Taniec z Gwiazdami, Eska TV, Instagram]

Opisy gwiazd

Ola Kot [wiek, Playboy, Taniec z Gwiazdami, Eska TV, Instagram]

Ola Kot to popularna prezenterka Eska TV, a już jesienią również uczestniczka 10 edycji „Tańca z Gwiazdami”. Dowiedzmy się zatem o niej czegoś więcej!

Bez wątpienia oglądając Olę widzimy bardzo sympatyczną, z dużym dystansem do siebie, zawsze uśmiechniętą dziewczynę, od której emanuje „masa” pozytywnej energii.  Ola Kot jest modelką, prezenterką radiową i telewizyjną, a także uczestniczką nowej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Ponadto ma kota i mieszka na warszawskiej Pradze. Jednak to nie wszystkie informacje na jej temat.Poznajcie bliżej Olę Kot.

Ola Kot: wiek, wymiary, wykształcenie.

Ola Kot uradziła się 3 września 1990 roku w Bielsku-Białej, z czego wynika, że już niedługo skończy 29 lat.

 Ma 174 cm wzrostu, a jej wymiary w wieku 18-stu lat były takie: waga- 55, biust-84, talia-62, biodra-92. Patrząc jednak na Olę obecnie mamy nieodparte wrażenie, że nie dużo się to zmieniło. Niewątpliwie prezenterka w dalszym ciągu cieszy się nienaganna sylwetką.

Z pewnością zaskoczeniem dla wielu będzie wiadomość, że Ola studiowała i posiada tytuł inżyniera informatyki, który uzyskała kończąc studia informatyczne w Bielsku-Białej. Tym bardziej, że sądząc po tym co robi obecnie informatyka raczej nie była jej powołaniem.

Ola Kot: chłopak

Jakiś czas temu w wywiadzie powiedziała, że rzeczywiście była długo sama, ale teraz tak nie jest. Ola jednak nigdy oficjalnie nie pokazała się ze swoim chłopakiem, zatem nie wiadomo kim on jest. Być może to już niedługo się zmieni.

Ola Kot: wybory Miss

Ola w 2009 roku zakwalifikowała się do finału Miss Polski, po tym jak zdobyła tytuł Miss Beskidów. Wówczas prezenterka nie dostała się do ścisłej dziesiątki, jednak to nie przeszkodziło jej w następnym 2010 roku wziąć udział w konkursie Miss Globe.

Ola Kot: Eska TV, Nowa TV.

Zdecydowanie Ola przed kamerą czuje się jak ryba w wodzie, a prezenterką telewizji Eska została wygrywając casting. W 2011 roku nagrała i opublikowała filmik, po czym wygrała casting, dodatkowo spełniając, jak sama wówczas twierdziła, swoje największe marzenie. Niewątpliwie sprawdza się w tej roli znakomicie i zapewne prezenterka w bikini jest ulubienicą wielu widzów Eska TV.

Kolejne wyzwanie telewizyjne Ola podjęła w 2017 roku. Rozpoczynając współprace z telewizją Nowa TV, gdzie została prezenterką pogody. Trwało to prawie dwa lata, bo jak możemy wywnioskować obserwując jej Instagram, ostatni raz wystąpiła w tej roli 14 listopada 2018 roku.

Ola Kot: Studniówka za lajki

W 2017 roku Ola pokazała, że ma duże poczucie humoru, a zarazem wielki dystans do siebie. Kiedy fan na Instagramie zapytał za ile lajków pójdzie z nim na studniówkę, Ola nie biorąc tego na poważnie odpisała „20 tysięcy”. Chyba oboje nie sądzili, że sprawa stanie się bardzo głośna w sieci, dzięki czemu maturzyście udało się zebrać wystarczającą ilość lajków. Ola słowa dotrzymała i bawiła się na studniówce w Zgierzu!

Ola Kot: Playboy

W 2018 roku Ola przyjęła propozycję i znalazła się na kwietniowej okładce magazynu „Playboy”. Wówczas nie kryła zaskoczenie, jednak efektami jej fani byli zachwyceni.

Ola Kot: Instagram

@olakot_ tak nazywa się profil Oli na Instagramie. Jest ona tam bardzo aktywna, dzieląc się swoją rzeczywistością z fanami, których niewątpliwie ma bardzo wielu.

Ola Kot: „Taniec z Gwiazdami”

Już od września będziemy mieli okazję oglądać Olę Kot w nowej 10-tej edycji programu „Taniec z Gwiazdami” (pisaliśmy o tym TUTAJ!), a zatańczy ona w parze z Tomaszem Barańskim (Pisaliśmy o tym TUTAJ!). Jak sobie Ola poradzi w nowej roli? Zobaczymy niebawem!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry