Ola Nowak w ciąży? Blogerka pokazała widoczny brzuch!

27 grudnia 2019
Przez: : W.M.

Gwiazda Internetu pochwaliła się kolejnym zdjęciem na swoim profilu, prezentując pokaźnego rozmiaru brzuch! Ola Nowak w ciąży? Niektórzy z internautów byli wyraźnie zaskoczeni!

Ola Nowak zapozowała do zdjęcia razem z Sylwią Przybysz, która już w styczniu powita na świecie swoje pierwsze dziecko! Zarówno ona, jak i Ola trzymały się za swój brzuch! Niektórzy z fanów uwierzyli, że dziewczyna jest również w ciąży!

Ola Nowak dała się poznać w świecie Internetu kilka lat temu, zakładając na początku swojej kariery bloga! Większą popularność zyskała jednak zaczynając współpracę z ekipą z AbstrachujeTV. Po pewnym czasie razem ze swoją koleżanką Nadią Długosz zaczęły prowadzić własny kobiecy kanał na YouTubie pod nazwą Beksy. Dziewczyny zyskały ogromną rzeszę zwolenników i mogą poszczycić się rekordową liczbą subskrypcji. Jak przyznaje sama Ola, jest to kanał satyryczno-fabularny, a filmiki, które można tam zobaczyć, utożsamiają się z młodymi ludźmi.

Influencerka uwielbia podróże i chętnie angażuje się w liczne kampanie reklamowe. Olę Nowak śledzi na Instagramie już ponad 1,1 mln obserwatorów. 21-latka chętnie wrzuca do sieci nowe zdjęcia, które cieszą się ogromną liczbą polubień.

View this post on Instagram

A post shared by Ola Nowak (@ola_nowak)

Ola Nowak w ciąży?

Wiele fanów blogerki zna jej specyficzne poczucie humoru. Na jednym z ostatnich zdjęć, które pokazała Ola Nowak, widać wyraźnie zaokrąglony brzuch! Jak uspokoiła prowadząca kanał Beksy, domniemana ciąża to tylko świąteczne przejedzenie!

Jak tam po Waszym świątecznym obżarstwie? W którym miesiącu jesteście?”

Niektórzy z obserwatorów Oli, najprawdopodobniej nie doczytali opisu pod zdjęciem i wielokrotnie dopytywali swoją ulubienicę, czy nie spodziewa się dziecka!

„Ola czy ty jesteś w ciąży?

Razem z Olą na zdjęciu widać także Sylwię Przybysz, która naprawdę jest w ciąży. Razem ze swoim partnerem, Jankiem Dąbrowskim już w styczniu powitają na świecie swoje pierwsze dziecko! Jak zdradzili przyszli rodzice, będzie to córeczka!

Jak Wam się podoba zdjęcie Oli Nowak, w którym prezentuje widoczny brzuch? Lubicie jej poczucie humoru?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej