Połącz się z nami

Ola Stręk: [wiek, Love Island, Instagram]

Ola Stręk

Opisy gwiazd

Ola Stręk: [wiek, Love Island, Instagram]

Ola Stręk to nowa uczestniczka Love Island. Wyspa miłości. Dziewczyna weszła do programu z wielkim hukiem, a co za tym idzie zrobiła ogromne wrażenie na Islanderach. Jej osobą zainteresowało się także wielu widzów. Sprawdźmy, co wiadomo na temat tej pięknej blondynki!

Ola Stręk: wiek

W chwili, gdy Aleksandra Stręk dołączyła do grona Wyspiarzy, zdradziła kilka podstawowych informacji na swój temat. Mianowicie, widzowie mieli okazję dowiedzieć się, że ma 25 lat. Na Wyspę miłości przyleciała prosto z Wrocławia, gdzie na co dzień mieszka i pracuje. Zawodowo jest związana z rachunkowością.

Nie da się ukryć, że Ola może pochwalić się niebanalną urodą, która może przypaść go gustu zamieszkującym wille panom. Przedstawia siebie jako osobę komunikatywną i otwartą.  W kręgu znajomych i rodziny ma opinię dziewczyny z dobrym poczuciem humoru. W kontaktach międzyludzkich zawsze stawia na szczerość i bezpośredniość. Potrafi szybko rozwiązywać problemy.

Aleksandra lubi dobrą muzykę. Do jej serca trafiają szczególnie polskie przeboje. Oprócz tego, kocha taniec. Jest pewna siebie, a w skali od 1 do 10 przyznaje sobie 7 ponieważ wie, że jak każdy ma jakieś wady.

Zobacz także: Co wiemy o Alex z Love Island 4?

Ola Stręk: Love Island. Wyspa miłości

Aleksandra na Wyspę miłości przyleciała, aby przede wszystkim poznać ciekawych ludzi. Jednakże, nie ukrywa, że w przyszłości chciałaby założyć rodzinę. Zdecydowanie jest tradycjonalistką.

Według Oli, ideał chłopaka to mężczyzna, z którym może zbudować prawdziwą relację opartą na wzajemnym zaufaniu. Do tej pory była w dwóch poważnych związkach. Ostatni z nich zakończył się około rok temu.

Panowie, którzy spędzają zbyt dużo czasu w łazience lub na siłowni, zdecydowanie nie mają szans, aby zaimponować Aleksandrze. Dziewczyna stara się także unikać narcyzów.

Aleksandra Stręk
Czy Oli Stręk uda się znaleźć miłość w Love Island?

Ola Stręk: Instagram

Ola z Love Island 4 prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @ola_strek_. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 133 tysiące użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry