Ola Żebrowska pokazała “niedoskonały” brzuch po porodzie. Wojciechowska skomentowała i wyznała szokującą prawdę!

16 sierpnia 2022
Przez: : M.S.

Ola Żebrowska pod koniec lipca po raz czwarty została mamą. Po ponad dwóch tygodniach od porodu, żona Michała Żebrowskiego pokazała swoje “nieidealne” ciało. Jej odwagę i autentyczność doceniła Martyna Wojciechowska, która przy okazji zdobyła się na zaskakujące wyznanie.

Żebrowska pokazała brzuch po porodzie

Pod koniec lipca Ola i Michał Zebrowscy po raz czwarty zostali rodzicami. Tym razem szczęśliwi rodzice powitali na świecie córeczkę, która dołączyła do 12-letniego Franciszka, 9-letniego Henryka i dwuletniego Feliksa.

Żebrowska bardzo aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, na którym często zamieszcza naturalne zdjęcia i pokazuje prawdziwe oblicze macierzyństwa. Będąc w ciąży zarówno na jej profili jak i Żebrowskiego pojawiła się zdjęcia, na którym Ola pozuje w zaawansowanej ciąży zupełnie nago.

ZOBACZ TAKŻE: Ola Żebrowska urodziła córeczkę!

Teraz, ponad dwa tygodnie po narodzinach córeczki, żona Michała Żebrowskiego pokazała swoje “nieidealne” ciało po porodzie, czym zyskała ogromny szacunek i podziw wśród internautek i wielu osób z polskiego show- biznesu. W komentarzach zaroiło się od wielu słów uznania. wiele matek podziękowało Żebrowskiej za to, że pokazuje prawdziwe życie na Instagramie.

Wojciechowska skomentowała zdjęcie Żebrowskiej!

Szczególny zachwyt nad postem Oli wyraziła Martyna Wojciechowska, która przy okazji zdobyła się na intymne zwierzenie odnośnie swojego stanu po narodzinach swojej córki. Podróżniczka zamieściła na swoim profilu zdjęcie Żebrowskiej i wyznała, że chociaż czuła się piękna w ciąży, po porodzie nie mogła patrzeć na swoje ciało.

“W ciąży czułam się piękna, po porodzie już nie. Nie oglądałam się nago, nie patrzyłam nawet w lustro, nie podobało mi się to, co widzę w jego odbiciu. Ubierałam się wtedy w “namioty”, czyli najbardziej kryjące ubrania, żeby tylko jak najwięcej zasłonić, schować się przed światem. Nie mam z tamtego okresu praktycznie żadnego zdjęcia, na którym miałabym odsłonięty choć kawałek ciała”– wyznała Wojciechowska.

Ponadto podróżniczka podziękowała Żebrowskiej za to, że pokazuje macierzyństwo bez filtra i normalizuje ciało kobiety. Podkreśliła, że żona aktora robi wspaniałe rzeczy dla wielu kobiet.

Źródło: Instagram Oli Żebrowskiej/ Martyny Wojciechowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej