Ola Żuraw pochwaliła sie zdjęciem z sesji z córką

30 października 2019
Przez: : W.M.

Modelka pod koniec ubiegłego roku została po raz pierwszy mamą. Teraz pochwaliła się fotografią z sesji, którą wykonała dla niej Sylwia Bomba. Ola Żuraw pokazuje córkę. Zobaczcie efekty ich pracy.

Ola Żuraw

Aleksandra Żuraw wystąpiła kilka lat temu w 4. edycji Top Model. Aby spełnić to marzenie i trafić do domu modelek, przeszła sporą metamorfozę i zgubiła nadprogramowe kilogramy. Po programie Ola próbowała swoich sił w modelingu. Teraz jej największą pasją jest dziecko, które przyszło na świat pod koniec ubiegłego roku.

Nowiną, w której pochwaliła się o ciąży na Instagramie, bardzo ucieszyła swoich fanów. Zdradziła, że okres ten nie był dla niej najłatwiejszy. Miewała mdłości, bóle głowy, a nawet omdlenia. Dodała, że lekarze uważali, że będzie jej bardzo ciężko zajść w ciążę, a jednak wszystko się dobrze skończyło.

Przez wiele lat lekarze uważali, że nie będę mogła mieć potomstwa, wiele na to wskazywało. Zawsze kiedy mówiłam, że chciałabym mieć rodzinę, dzieci ogromnie się wzruszałam, mając z tylu głowy fakt, że prawdopodobieństwo spełnienia tego marzenia jest nikłe… Udało się w najmniej oczekiwanym momencie w momencie kiedy trochę świat sypał mi się na głowę i wszystko było jednym wielkim bałaganem.”

Aleksandra jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych i chętnie dzieli się ze swoimi obserwatoriami licznymi zdjęciami. W tym momencie modelka ma aż prawie 360 tys. followersów. Jakiś czas temu wrzuciła nawet zdjęcie, na którym pokazuje, że nie wróciła do formy sprzed ciąży. Zaznaczyła, że w trakcie tych 9 miesięcy przytyła 30 kg. Mimo tego bardzo dobrze czuła się w swoim ciele i co najważniejsze, była z tym szczęśliwa.

Ola Żuraw pokazała córkę

Niedawno Ola pochwaliła się efektami sesji, która wykonała dla niej Sylwia Bomba, znana z programu Gogglebox. Na zdjęciu widzimy Aleksandrę razem ze swoją córeczką, Apolonią.

„Matka Olka i Panna Apolonia Marianna w obiektywie @sylwiabomba ❤️ dziękujemy za tak piękny i przejmujący portret! ❤️”- podpisała zdjęcie Ola

Pod postem pojawiło się bardzo dużo komentarzy, w których fani oczarowani są fotografią.

Wygląda jak namalowany obraz”

Coś cudownego ? nie mogę się napatrzeć”

W tym miejscu trzeba zaznaczyć, że Ola to niejedyna gwiazda, której w ostatnim czasie Sylwia Bomba robiła zdjęcia. Ostatnio efektami wspólnej pracy z fotografką pochwaliła się Sylwia Przybysz, która już w styczniu przywita na świecie swoje pierwsze dziecko.

Jak Wam się podoba zdjęcie, które Sylwia zrobiła Oli? My musimy przyznać, że również jak większość fanów jesteśmy oczarowani!

źródło: Instagram Ola Żuraw

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej