Sylwia Przybysz w nowej sesji. Kiedy urodzi pierwsze dziecko?

4 października 2019
Przez: : W.M.

Przyszła młoda mama pochwaliła się w sieci najnowszym zdjęciem. Jak wygląda i jak czuje się wokalistka? Zdradziła też termin. Sylwia Przybysz pokazała ciążowy brzuszek! Jest coraz większy!

Partnerka Janka Dąbrowskiego

Sylwia Przybysz (21 l.) swoją przygodę ze światem muzyki rozpoczęła 7 lat temu. To właśnie wtedy można było pierwszy raz usłyszeć jej głos w coverach jakie wykonywała na portalu YouTube. Swoim talentem muzycznym, szybko zyskała spore rzeszę fanów.

Jej „Instagramowi” obserwatorzy (aż 1,2 mln!) mogli czuć się ostatnio lekko zaniepokojeni. A to za sprawą małej aktywności w social mediach. Ich idolka pośpieszyła im dziś z wyjaśnieniami. Przyszła mama walczyła z przeziębieniem. Na swoim Instastory słychać , że jeszcze zmaga się z chorobą:

Dawno się do Was nie odzywałam, ale to jest spowodowane tym, że mnie również, jak większości z Was, choroba nie ominęła. Miałam bardzo ciężki czas. Dopiero teraz wyzdrowiałam, ale dzisiaj znów czuję się trochę gorzej

Poza wyjaśnieniami odnośnie jej stanu zdrowia, usłyszeć można było, że szykuje dla swoich fanów nową kolekcje ubrań. Jak widać przyszła mama nie próżnuje i stara się być bardzo aktywna.

Kiedy urodzi Sylwia Przybysz?

Zanim Sylwia potwierdziła oficjalnie, że razem z Jankiem Dąbrowskim(23 l.) spodziewają się dziecka, już wcześniej pojawiły się spekulacje o ciąży. Krążyły pogłoski, że Sylwia wystąpić miała w znanym programie rozrywkowym Taniec z Gwiazdami. Ze względu jednak na swój stan musiała zrezygnować. Przyszli młodzi rodzice dopiero niedawno przyznali się swoim fanom, że zostaną rodzicami.

Zobacz także: Przybysz i Dąbrowski spodziewają się dziecka

Od tego czasu wokalistka często dzieli się ze swoimi obserwatorami zdjęciami z brzuszkiem. Zdecydowanie trzeba stwierdzić, że wygląda kwitnąco. Też tak uważacie?

Jak donosi portal Pudelek.pl:

(…)Termin mamy w styczniu, więc z początkiem roku będziemy świętować najpiękniejszy dzień w naszym życiu- możemy przeczytać na portalu.

Po raz kolejny Sylwia Przybysz pokazała ciążowy brzuszek i liczymy, że nie ostatni. Życzymy zatem dużo zdrowia!

źródło: Pudelek

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej