Olaf Lubaszenko: [wiek, filmy, rodzina, choroba, Instagram]

22 stycznia 2020
Przez: : KS

Olaf Lubaszenko jest bezsprzecznie jednym z najbardziej charakterystycznych aktorów w Polsce. Na swoim koncie ma udział w wielu produkcjach, dzięki którym stał się bardzo rozpoznawalny, a także ceniony. Za priorytet nie stawia sobie sławy i rozgłosu, a tym tylko bardziej przekonuje do siebie fanów. Co o nim wiadomo?

Olaf Lubaszenko: wiek

Mężczyzna pochodzi z Wrocławia. Na świat przyszedł 6 grudnia 1968 roku, a więc ma 52 lata. Jest nie tylko aktorem telewizyjnym i teatralnym, ale także wokalistą i reżyserem. Ponadto, odpowiada z Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach. Podjął studia na kierunku socjologia, jednak nie ukończył ich. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Komunikowania i Mediów Społecznych w Warszawie.

Olaf Lubaszenko: filmy

Jego filmografia robi naprawdę duże wrażenie. Lista produkcji, w których zagrał zawiera ponad kilkadziesiąt pozycji. Między innymi zagrał w filmie Kroll w reżyserii Władysława Pasikowskiego, Sztos, Operacja Samum i E=mc2. Natomiast telewidzowie mogli oglądać go w serialach Sfora, Barwy szczęścia, Blondynka oraz Odwróceni. Ojcowie i córki.

Olaf Lubaszenko: rodzina

Jest synem aktora Edwarda Linde-Lubaszenki oraz Asji Łamtiuginy. Ma przyrodnią siostrę Beatę. Jego pierwszą żona była także aktorka Katarzyna Groniec, z którą ma córkę Mariannę. Po rozwodzie związał się z Hanną Wawrowską, z którą tworzy parę już od kilkunastu lat. W jednym z wywiadów przyznał, że czeka na odpowiedni moment, aby sformalizować ich relację.

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

 

Olaf Lubaszenko: choroba

Jakiś czas temu aktor zmagał się z otyłością. Mimo, że udało mu się zrzucić kilkadziesiąt kilo, nadal miał problemy z poruszaniem się. Oprócz tego walczył również z depresją i cukrzycą.

Od pewnego czasu fani aktora podziwiać mogą jego spektakularną metamorfozę, bowiem Lubaszenko sporo schudł.

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Zobacz także: Które pary z show-biznesu były razem i mało kto o tym pamięta?

Olaf Lubaszenko: Instagram

Wielokrotnie nagradzany aktor prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @lubaszenkoo. To właśnie tam na bieżąco informuje swoich fanów o najnowszych projektach, nad którymi pracuje oraz dzieli się z nimi swoim życiem prywatnym.

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

 

źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej