Połącz się z nami

Olaf Sypień: [wiek, Gogglebox, Instagram]

Olaf Gogglebox. Przed telewizorem

Opisy gwiazd

Olaf Sypień: [wiek, Gogglebox, Instagram]

Olaf Sypień to jedna z gwiazd, które całkiem niedawno dołączyły do ekipy programu Gogglebox. Przed telewizorem. Trzeba przyznać, że jego udział w produkcji TTV, która od kilku już lat bawi wielu telewidzów, zapowiada się naprawdę ciekawie. Sprawdźmy, co wiadomo na jego temat!

Olaf Sypień: wiek

Niewątpliwie, wielu telewidzów po zobaczeniu Olafa na szklanym ekranie będzie zastanawiać się, ile ma lat, skąd pochodzi i czym zajmuje się na co dzień.  Niestety, na chwilę obecną na wszystkie z tych pytań nie znajdziemy odpowiedzi w sieci.

Olaf na co dzień prowadzi bardzo aktywny tryb życia. Okazuje się, że doskonale czuje się zarówno w sportach zimowych, jak i tych, które uprawia się latem. Mianowicie, trenuje snowboard, wakeboard, akrobatykę oraz jazdę na deskorolce.

Ponadto, nowa twarz programu Gogglebox. Przed telewizorem jest instruktorem kitesurfingu i trenerem i zawodnikiem klubu sportowego. Swoją wiedze z określonych dyscyplin sportowych chętnie przekazuje innym, chętnym na zapoznanie się z którąś z nich.

Okazuje się, że Olaf ma także na swoim koncie kilka tytułów. Mianowicie, wygrał kilka z turniejów organizowanych w Polsce. Oprócz tego, w 2016 roku udało mu się wywalczyć tytuł Akademickiego Mistrza Śląska.

Zobacz także: Co wiemy o Jakubie Felińskim z Gogglebox?

Olaf Sypień: Gogglebox. Przed telewizorem

Nie da się ukryć, że program Gogglebox. Przed telewizorem jest jednym z najchętniej oglądanych w ramówce stacji TTV. 30 sierpnia 2021 roku na antenie pojawił się kolejny, piętnasty już sezon produkcji. Do znanych niemalże od samego początku nagrywek bohaterów dołączyły również nowe twarze.

Jednym z nowych bohaterów programu Gogglebox. Przed telewizorem jest właśnie Olaf. Możemy być pewni, że chłopak nie będzie potrzebował wiele czasu, aby zdobyć sympatię telewidzów. Jesteśmy przekonani, że tak jak między innymi Sylwia Bomba, rodzina Kotońskich, Dominik Abus i Izabela Zeiske z synem, Olaf ma duże szanse na zostanie jednym z ich ulubieńców.

Olaf Sypień Gogglebox
W nowym sezonie Gogglebox pojawi się Olaf.

Olaf Sypień: Instagram

Olaf z Gogglebox prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @olaf_never.drop.the.handle. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam prawie 3,5 tysiąca użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry