Połącz się z nami

Oleh i Magda pokazali pierwsze wspólne zdjęcie! Opis Madzi budzi wątpliwości co do jej uczuć!

News

Oleh i Magda pokazali pierwsze wspólne zdjęcie! Opis Madzi budzi wątpliwości co do jej uczuć!

Związek Madzi i Oleha to bez wątpienia jeden z najgorętszych tematów ostatniej edycji „Big Brothera”. Pomimo tego, że od zakończenia programu minęło już trochę czasu, to ich fani nadal kibicują tej dwójce i trzymają za nich kciuki. W sieci Oleh pokazał w końcu pierwsze wspólne zdjęcie z Madzią! Zobaczcie!

Program „Big Brother”, który dobiegł końca w czerwcu, zdobył nie tylko dużą widownię i zarobił na oglądalności mnóstwo pieniędzy, ale dzięki niemu niektórzy uczestnicy połączyli się w pary. Mowa tu o Angelice i Igorze, jak i Madzi i Olehu. To właśnie ta czwórka próbuje ułożyć sobie wspólne życie po opuszczeniu domu Wielkiego Brata.

Nie da się ukryć, że największe zainteresowanie wzbudza Magda i Oleh. Zwyciężczyni programu do samego końca nie była przekonana co do swoich uczuć względem młodszego od niej chłopaka. Pomimo tego, że wiele osób trzymało kciuki za ten związek, ona nie spieszyła się z deklaracjami i zawsze podkreślała, że najważniejsze dla niej to to, że musi lepiej poznać się z Olehem już poza kamerami! Jak im to wychodzi?

Miesiąc po zakończonym programie, uczestnicy show chętnie udzielają się w swoich mediach społecznościowych i to właśnie stamtąd na bieżąco możemy się dowiedzieć co u nich aktualnie słychać. Wszystko wskazuje na to, że pomiędzy Madzią i Olehem zaczyna się dziać coś naprawdę poważnego, bo nie raz w ich relacjach na InstaStory pokazywali nam, że bardzo często spędzają razem czas.

Ostatnio chłopak na swoim Instagramie pochwalił się wspólnym zdjęciem z Magdą, a opis pod nim nie pozostawia złudzeń, że naprawdę jego uczucia są szczere!

„Urodziny naszego przyjaciela, miła posiadówka no i w końcu wspólne zdjęcie z moją myszką @madzia.official , ale nie ostatnie chybanapewno:) użo miłości każdemu życzę❤️❤️❤️”– czytamy w opisie.

Co lepsze Magda również udostępniła na swoim profilu to samo zdjęcie, jednak jej opis nie był już tak romantyczny, jak chłopaka.

Czy to oznacza, że nadal nie jest ona pewno co do uczuć Oleha i swoich? Jej podpis brzmi:

„Trochę bardziej elegancko.”.

Internauci w komentarzach nie ukrywają, że kibicują im i trzymają kciuki. Jednak jak widzimy, nadal nie potwierdzili oni, tak jak było to w przypadku Igora i Angeliki ( pisaliśmy o tym TUTAJ!), że są razem, ale ich zdjęcia i relację z różnym wyjazdów pokazują nam, że ta dwójka lubi spędzać razem czas!

Życzymy im dużo szczęścia!

A Wy co sądzicie o tym związku? Madzia faktycznie boi się nadal mocnej zaangażować w tę relację?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry