Połącz się z nami

Olga Bołądź na zdjęciu z ukochanym! To znany warszawski biznesmen!

Olga Bołądź

Z życia gwiazd

Olga Bołądź na zdjęciu z ukochanym! To znany warszawski biznesmen!

Olga Bołądź na zdjęciu z ukochanym! Na profilu aktorki w mediach społecznościowych w końcu pojawiło się zdjęcie z jej nowym partnerem. Kim jest jej wybranek? Jak się okazuje, to znany warszawki biznesmen, który jest nieco młodszy od aktorki! Zobaczcie!

Olga Bołądź bez wątpienia należy do grona tych znanych osób, które niechętnie dzielą się swoim życiem prywatnym z mediami. Przypomnijmy, że w przeszłości aktorka spotykała się m.in. z Sebastianem Fabijańskim, z którym rozstała się w 2018 roku i Mikołajem Roznerskim. Wówczas nie pokazywała zdjęć ze swoimi partnerami w mediach społecznościowych. Co więcej, ma ona również syna Brunona, który jest owocem miłości aktorki z młodszym od niej studentem dziennikarstwa, Rafałem. Para rozstała się, kiedy Olga była jeszcze w ciąży.

Zobaczcie również: Olga Bołądź w szczerym wywiadzie opowiedziała o relacji jej syna z ojcem!

Jakiś czas temu na profilu Bołądź pojawiło się nagranie, na którym po raz pierwszy pokazała swojego partnera.

Tym razem opublikowała z nim zdjęcie! Zobaczcie, jak wygląda nowy wybranek aktorki!

Olga Bołądź na zdjęciu z ukochanym!

Na swoim profilu w mediach społecznościowych Olga opublikowała romantyczne zdjęcie, na którym wraz z partnerem pozują w samochodzie przy wschodzie słońca. Opis do fotki nie pozostawia złudzeń, że aktorka jest bardzo szczęśliwa:

„Wspólnie czekamy na wschód słońca. Razem lepiej żyć w ciekawych czasach 🌗🌓 @jchruscikowski #couplegoals #bettertogether #parazżurnala #wschodyizachody”

Nowa ukochany Olgi, to Jakub Chruścikowski, który jest znanym warszawskim biznesmenem. Jak możemy się również dowiedzieć, jest on właścicielem kilku bardzo znanych klubów w naszej stolicy. Pomiędzy Olgą i Jakubem jest siedem lat różnicy. Aktorka 29 lutego obchodziła swoje 36 urodziny, natomiast jej ukochany 30 stycznia skończył 29 lat.

Najwidoczniej różnica wieku nie stanęła im na przeszkodzie w zbudowaniu szczęśliwej relacji. Pod postem aktorki pojawiło się mnóstwo komentarzy od internautów, w których czytamy:

„Miło patrzeć na tak fajnych ludzi, jak wy.Good luck.”

„Moja ulubiona Para ❤️”– napisała Magda Lamparska

„Szczęściarz 👍”

My również życzymy Oldze dużo szczęścia u boku Kuby!

Jak podoba Wam się nowy wybranek aktorki? 

Kontynuuj czytanie
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry