Połącz się z nami

Olga Frycz jest w ciąży! „był to mój własny, świadomy wybór”

Olga Frycz jest w ciąży

News

Olga Frycz jest w ciąży! „był to mój własny, świadomy wybór”

Olga Frycz poinformowała za pomocą mediów społecznościowych, że jest w ciąży i oczekuje przyjścia na świat swojej drugiej pociechy. Zaskoczenie potęguje fakt, że niedawno ogłosiła, że rozstała się z partnerem. Zobaczcie więcej informacji na ten temat.

View this post on Instagram

A post shared by Olga Frycz (@tojafrycz)

Olga Frycz – życie prywatne

Olga Frycz związana była z trenerem tajskiego bosku Grzegorzem Sobieszkiem. W 2018 roku na świat przyszła ich córka Helenka. Niestety drogi rodziców rozeszły się, jednak Grzegorz i Olga rozstali się w zgodzie bez publicznego prania brudów i nadal utrzymują przyjacielskie relacje.

View this post on Instagram

A post shared by Olga Frycz (@tojafrycz)

Pewien czas temu media obiegły plotki na temat związku aktorki z Łukaszem Nowakiem. Para poznała się na Teneryfie. W sieci można było znaleźć wspólne nagrania i fotografie pary. Jednak ku zaskoczeniu, w maju obecnego roku Olga zdecydowała się na szczere wyznanie, przyznając, że jej związek z nowym partnerem również nie przetrwał próby czasu.

Na pytanie jednej z internautek, które padło na InstaStory aktorki odpowiedziała:

„A dajcie mi spokój już. Już dawno, dawno nie. Nie, nie nie”

Zobacz także: Olga Frycz jest singielką

Ciąża Olgi Frycz

Dzisiejszego ranka, media obiegła zaskakująca wiadomość. Jak się okazuje, Olga Frycz jest w ciąży! Zaskoczenie potęguje fakt, że Olga i jej dotychczasowy partner rozstali się pewien czas temu. Co ciekawsze, Olga otwarcie mówi, że decyzja o ciąży była jej świadomym wyborem i wychowa dziecko sama. Aktorka zdradziła również, że spodziewa się drugiej córeczki, która otrzyma imię Zosia:

„Helenka będzie super siostrą, a ja zrobię wszystko co w mojej mocy żeby moje dzieci były najszczęśliwsze 👯‍♀️. O siebie jestem totalnie spokojna. Czuję się wspaniale i wierzę, że wszystko będzie dobrze. Samodzielnego macierzyństwa nie obawiam się wcale, wiadomo, że czasem będzie ciężko, ale mam wprawę i mocny charakter i był to mój własny, świadomy wybór. Mam wokół siebie wspaniałych przyjaciół, którym dziękuję, że nie oceniają negatywnie moich decyzji, nie próbują przekonać do swoich racji, ale wspierają mnie jeśli tylko tego potrzebuję. Jestem szczęśliwa i cóż mogę więcej napisać. Czekamy na Ciebie Zosiu 🤍🤍🤍 Pozdrawiam 🙋🏼‍♀️ momoftwo (jakby na to nie patrzeć)”

Serdecznie gratulujemy!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry