Olga Kalicka w końcu zakochana. Pokazała się topless!

17 czerwca 2024
Przez: : W.M.

Olga Kalicka pochwaliła się fanom swoim nowym partnerem. Nie tylko widok ukochanego aktorki wprawił ich w radość. 30-latka zdecydowała się zapozować topless!

Olga Kalicka to znana polska aktorka, która zyskała rozpoznawalność dzięki swoim rolom w popularnych serialach, takich jak “Rodzinka.pl” czy “M jak miłość”. Prywatnie, Olga doświadczyła wzlotów i upadków – w 2019 roku została matką chłopca o imieniu Aleks, którego ojcem jest jej były narzeczony, Cezary. Ich związek niestety nie przetrwał, co Kalicka ogłosiła na Instagramie w grudniu 2021 roku, podkreślając, że decyzja o rozstaniu była jedną z najtrudniejszych w jej życiu.

“Kochani! ♥️ To będzie dla mnie trudne, bolesne wyznanie. Włożyliśmy wiele trudu i pracy w to, żeby być pełną rodziną, ale nie zawsze pomimo chęci i pełnego zaangażowania osiągamy to czego pragniemy. Kilka miesięcy temu podjęliśmy więc najtrudniejszą decyzję w naszym życiu. Decyzję o rozstaniu.” – przekazała w swoim poście

Na początku lutego Olga udzieliła nowego wywiadu, w którym mowiła o swoim życiu uczuciowym i jak przyznała w rozmowie z Żurnalistą, byla otwarta na nową miłość. Jak przyznała, marzy o niej, lecz nie szuka jej na siłę.

“Wierzę, że jak ma być to po prostu się wydarzy” – podsumowała u Żurnalisty

Kalicka topless. Pochwaliła się nowym partnerem

Wszystko wskazuje na to, ze szczęście uśmiechnęło się do aktorki. Od pewnego czasu Kalicka przebywa na Bali, gdzie jak się okazuje, spędza czas ze swoim nowym partnerem.

Odnaleźć siebie w oczach drugiej osoby to najpiękniejsze czego można doświadczyć.

Bez Ciebie nie poszłabym dalej ♥️

Jesteś najpiękniejszym prezentem i moim lustrem każdego dnia.” – pochwaliła się Olga

View this post on Instagram

A post shared by Olga Kalicka (@olgakalicka)

Kalicka nie tylko relaksuje się w pięknych okolicznościach przyrody, ale również zdecydowała się na odważny krok. Opublikowała serię zdjęć topless, na tle jednego z wodospadów, podkreślając swoją kobiecość i siłę.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, a fani entuzjastycznie zareagowali na te zdjęcia, wyrażając podziw dla jej odwagi i piękna.

Olga Kalicka pozuje topless, fot. Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej