Oliwia Bieniuk dostała rolę w popularnym serialu! Pójdzie w ślady mamy?

15 września 2022
Przez: : M.J

Oliwia Bieniuk nie daje o sobie zapomnieć, bo jak się okazuje, już niebawem córkę Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka zobaczymy w popularnym serialu. 19-latka nigdy nie ukrywała, że marzy jej się kariera aktorska. Już niebawem Oliwię w nowej roli zobaczymy na antenie stacji Polsat.

Oliwia Bieniuk w polskim show-biznesie

Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka zaczyna wspinać się powoli po szczeblach polskiego show-biznesu i sama zaczyna pisać własny scenariusz swojego życia. Warto przypomnieć, że Oliwia była półfinalistką 12. edycji programu Taniec z gwiazdami, gdzie zatańczyła w parze z Michałem Bartkiewiczem.

ZOBACZ TAKŻE: Magic Mars wyjawił prawdę o związku z Oliwią Bieniuk i przedstawił swoją wersję relacji z Klaudią Halejcio!

Tym razem 19-latkę zobaczymy na ekranach telewizorów w serialu stacji Polsat Gliniarze. W sieci pojawiły się już pierwsze zdjęcia z planu produkcji oraz zdradzono, w jaką rolę wcieli się nastolatka. Da sobie radę?

Oliwia Bieniuk w serialu Gliniarze

19-latka wcieli się w rolę Julii Szwarc, która jest siostrzenicą komendanta Centralnego Biura Policji Roberta Szwarca, czyli Zbigniewa Kozłowskiego. Julia po lata mieszkania z mamą poza granicami Polski przyjedzie do Warszawy, aby zacząć studia na Wydziale Psychologii. Tym samym trafi pod opiekę wuja.

ZOBACZ TAKŻE: Oliwia Bieniuk w końcu zdradziła, czy jest zakochana! Jej odpowiedź może Was zaskoczyć…

Oliwia wcieli się w rolę krnąbrnej studentki, która nie będzie ułatwiać życia swojemu wujowi. W serialu zagra również u boku Moniki Miller, która będzie pomagała jej, kiedy popadnie w kłopoty.

Julia mieszka na stancji z koleżanką, co sprawia, że Szwarc nie ma nad nią pełnej kontroli. Za to jego siostrzenica wynajduje coraz to nowe preteksty, żeby niespodziewanie wpaść na komendę, gdzie bawi ją stawianie wuja w kłopotliwych sytuacjach. Szybko łapie kontakt z Żanetą (Monika Miller), która pomoże jej, kiedy Julia wpadnie w kłopoty 🥰”- czytamy na oficjalnym profilu serialu Gliniarze.

Widzowie, którzy śledzą losy bohaterów serialu Gliniarze nie mogą się już doczekać nowej roli, w którą wcieli się 19-latka. W komentarzach nie brakuje gratulacji. My nie możemy się również doczekać, aż zobaczymy Oliwię w serialu stacji Polsat. Czyżby Oliwia zaczęła iść w ślady swojej mamy?

ZOBACZ TAKŻE: Odsłonięto mural z Anną Przybylską – internauci twierdzą, że przypomina… Kingę Rusin lub Danutę Holecką!

Trzymamy kciuki!

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej