Oliwia Bieniuk pokazała zdjęcie testu ciążowego! Zaskoczyła fanów

10 listopada 2022
Przez: : M.J

Ostatnio obserwatorzy profilu Oliwii Bieniuk mogli się zaskoczyć. Na relacji 20-latki pojawiło się zdjęcie testów ciążowych i choć niejeden internauta mógł pomyśleć, że należą one do córki Ani Przybylskiej, to nic bardziej mylnego. Wszystko wyjaśniło się po wejściu w link, który widniał na zdjęciu.

Oliwia Bieniuk pokazała test ciążowy

Na Instagramie Oliwii Bieniuk pojawiło się zdjęcie, które mogło co niektórych internautów wprawić w osłupienie. Młodziutka celebrytka zamieściła fotkę dwóch testów ciążowych z negatywnym wynikiem. To właśnie w ten sposób skomentowała ostatnie słowa Jarosława Kaczyńskiego, który po raz kolejny uderzył w kobiety.

Testy ciążowe.
Oliwia Bieniuk pokazała zdjęcie testu ciążowego / fot. Instagram

Tym samym córka Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka dała do zrozumienia, jakie ma poglądy. Nie da się ukryć, że Oliwia Bieniuk coraz częściej odnosi się publicznie do różnych spraw, nawet tych najbardziej kontrowersyjnych. Tym razem klikając w link, który widnieje na zdjęciu, zostaniemy przeniesieni na konto Nawojki Chałupińskiej, która jest dyrektorką zarządzającą i menagerką Tidal. Fotografia testów ciążowych dotyczyła poniższych słów.

ZOBACZ TAKŻE: Anna Lewandowska pisze o poronieniu! Nie wytrzymała po słowach Jarosława Kaczyńskiego!

Panie Jarosławie K. mam wrażenie, że coś się odkleiło w pana głowie (już jakiś czas temu, ale teraz mnie to już bardziej niepokoi). Domyślam się, że nie ma pan kontaktu z kobietami (w każdym wieku – a zwłaszcza w wieku rozrodczym) i nie wie pan, z czym one się borykają. (Ja mam 37 lat -według pana teorii o 25-latkach to ja – o k**** jestem już tak geriatryczną kobietą pod względem reprodukcji – że chyba nie powinnam się już starać)! “ – cały wpis Chałupińskiej zobaczycie pod zdjęciem.

“Polki dają w szyję”

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie spore emocje w mediach wzbudziły powyższe słowa Jarosława Kaczyńskiego. Prezes Prawa i Sprawiedliwości rozwścieczył kobiety, kiedy z jego ust padły następujące słowa:

“Jeżeli się utrzyma taki stan, że do 25. roku życia dziewczęta, młode kobiety, piją tyle samo, co ich rówieśnicy, to dzieci nie będzie“ – powiedział Jarosław Kaczyński na spotkaniu w wyborcami w Ełku.

Swoje stanowisko w tej sprawie przedstawiło wiele gwiazd, w tym Anna Lewandowska, Agata Młynarska, Ewa Chodakowska, czy Karolina Korwin-Piotrowska. Kilka mocnych słów i tym samym swoje poparcie dla kobiet napisali również kabareciarze z Neo-Nówki, którzy kolejny raz nie przebierali w słowach.

ZOBACZ TAKŻE: ”Polki dają w szyję” – kabareciarze z Neo-Nówki miażdżą Jarosława Kaczyńskiego!

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej