Oliwia Kamer: [wiek, Love Island 8, partner, Instagram]

10 października 2023
Przez: : W.M.

Oliwia Karmer dołączyła do uczestników Love Island podczas Casa Amor i ostatecznie stworzyła parę z Adamem. Kim jest Oliwka z Love Island 8, ile ma lat i co robi na co dzień?

Oliwia Kamer: wiek

Oliwia Kamer ma 23 lata i pochodzi z Łodzi. Uczestniczka Love Island 8 na co dzień pracuje jako modelka. Islanderka dodatkowo trenuje gimnastykę sportową i akrobatykę, a także działa w organizacjach ratujących zwierzęta. Oliwia sama opiekuje się dwoma psami oraz jednym kotem.

Love Island 8

Trudno nie zgodzić się z tym, że Love Island. Wyspa miłości to jedno z najbardziej popularnych randkowych reality-show w telewizji. Program doczekał się już 8 edycji, a najnowszy sezon rozpoczął swoją emisję 4 września. Finał wyemitowany zostanie 14 września.

W programie ponownie poznajemy grupę singielek i singli, którzy przez sześć tygodni mieszkali w luksusowej willi. Osoby, które pozostawały bez pary podczas przeparowań, musiały pożegnać się z programem. O tym, która para wygra 8 edycję Love Island, decydować będą widzowie.

Oliwia Kamer: partner

Oliwia zgłaszając się do Love Island, była singielką. Jak przyznaje, w związkach lubi dominować. Co więcej, chętnie podrywa facetów i z nimi flirtuje. 23-latka ma swój ideał faceta i jest to typ „miśka”.

Oliwka pojawiła się w 8 edycji Love Island podczas Casa Amor. Chociaż wybrana została przez Rafała, ostatecznie stworzyła związek z Adamem. Czy jednak ich relacja przetrwa i Oliwia oraz Adam będą razem także po programie, przekonamy się z czasem.

Zobacz także: „Love Island 8”: Które pary będą w finale?

Oliwka z Love Island 8: Instagram

Oliwka podobnie jak inny uczestnicy randkowego reality-show aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie. Internauci znaleźć mogą konto Oliwii pod nazwą @czystosc.

Oliwia z Love Island 8/ fot. Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej