„Love Island 8”: Które pary będą w finale?

10 października 2023
Przez: : W.M.

Już w najbliższą sobotę finał najnowszej edycji Love Island. Nie da się ukryć, że emocje na Wyspie miłości sięgają zenitu. Które pary dostaną się do finałowego odcinka i będą miały szanse wygrać nagrodę główną?

Love Island

Love Island. Wyspa miłości to wyjątkowo lubiane randkowe reality-show. Od dwóch sezonów odcinki programu oglądać można na antenie TV4. Najnowsza edycja zadebiutowała na antenie 4 września i nadawana jest sześć razy w tygodniu od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godzinie 21:00.

W programie ponownie oglądać można singli i singielki, którzy dotychczas nie mieli dużo szczęścia w miłości i chcą to zmienić, dlatego udali się na Wyspie miłości z nadzieją, że w hiszpańskiej willi znajdą swoje drugie połówki.

Islandersi przez sześć tygodni mieszkają w luksusowej willi, gdzie mają okazję bliżej się poznać. Nie wszyscy docierają jednak do finału. Osoby, które nie nawiążą z nikim bliższych relacji i na przeparowaniu zostają bez pary, muszą opuścić Wyspę miłości.

Kto w finale Love Island 8?

Już w najbliższą sobotę 14 października widzowie będą mogli oglądać finał najnowszej edycji Love Island. Które pary będą walczyć o zwycięstwo i w ostatnim odcinku dostaną szanse wygrania 100 tys. złotych?

Po powrocie z Casa Amor i ostatnim przeparowaniu w tym sezonie w programie zostało pięć par Sofi i Arnold, Laura i Armin, Oliwia i Adam, Jaquline i Bartek oraz Karolina i Rafał.

To widzowie zdecydują, która para pożegna się z Wyspą miłości tuż przed finałem, wybierając swoich ulubieńców. Islandersi, którzy otrzymają najmniej głosów, będą musieli opuścić Love Island.

Wyniki głosowania poznamy lada chwila. Widzowie, jak zwykle są podzieleni, ale z komentarzy, które znaleźć można na oficjalnym profilu Love Island, wynika, że wśród najmniej lubianych par są Sofi i Albert oraz Karolina i Rafał.

Zobacz także: Finał „Love Island 8”: Zmiany w emisji ostatniego odcinka! Zobacz, aby nie przegapić!

Czy internauci będą mieli racje i któraś z tych dwóch par odpadnie? Przekonamy się, oglądając kolejne odcinki Love Island.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej