Oliwia Knapek z “Love Island 2” już tak nie wygląda. Jej odważne fotki niepokoją internautów…

11 lutego 2024
Przez: : M.J

Oliwia Knapek zyskała popularność występując w programie typu reality-show Love Island. Wyspa miłości 2. Urocza blondynka szybko zyskała zainteresowanie mężczyzn i sympatię widzów. Jak się okazuje, od tego czasu bardzo zmieniła swój wygląd. Zobaczcie, jak teraz wygląda. Lepiej usiądźcie, bo zmiana jest diametralna!

Oliwia z Love Island 2

Oliwia Knapek zaistniała w medialnym świecie dzięki udziałowi w programie typu reality-show Love Island. Wyspa miłości. Udział wzięła w drugiej edycji programu, która emitowana była w 2020 roku. Oliwia, kiedy występowała w programie miała jedynie 19 lat.

W hiszpańskiej willi szybko sparowała się z Igorem. Oliwka i Igor tworzyli zgraną, jednak bardzo burzliwą parę. Ostatecznie Igor zdecydował się zakończyć relacje i porzucił Oliwię dla Magdaleny Karwackiej, z którą do dziś tworzy udany związek.

Po zakończonej przygodzie przed kamerami Oliwia przeniosła swoje życie do social mediów.

Zobacz także: Love Island 9: Będą zmiany! Zobaczcie, jak wygląda nowa willa! WOW

Odważne zdjęcia Oliwii Knapek

W przeciągu tego czasu Oliwia zdecydowała się zmienić kilka rzeczy w swoim wyglądzie – m.in. zrobiła sobie sztuczny biust, całkiem dużych rozmiarów. Wyjechała także z kraju i obecnie przebywa w USA, gdzie spełnia się jako modelka i Influencerka.

Największa przemianę natomiast widać w treściach promowanych przez byłą uczestniczkę Love Island. Oliwia na publikowanych przez siebie treściach w mediach społecznościowych pokazuje sporo ciała, w bardzo odważnych kreacjach.

View this post on Instagram

A post shared by Oliwia Knapek (@knapekoliwia)

Nagrania i fotografie modelki należą do tych bardzo odważnych, które jak uważają internauci, nie powinny znajdować się na portalu publicznym. To tylko niektóre z komentarzy obserwujących, które pojawiły się pod zdjęciami Oliwii. Internauci zwracają uwagę, że Oliwia nie powinna przekraczać pewnej granicy w eksponowaniu swojego rozebranego ciała, ale także zwracają uwagę, że kariera Oliwii idzie w złym kierunku:

“To nie jest dobra droga zawróć z niej póki nie jest za późno”

“To co robisz jest naprawdę nie na miejscu trochę przesada jak na publiczny portal”

“Boże a wydawała się taka fajna 😢”

“To wcale nie jest seksowne tylko tanie. Kiedyś mi się tu podobało ale idziesz nie w tą stronę chcąc zaistnieć 😢”

A Wy co uważacie? Jak oceniacie metamorfozę Oliwii?

Źródło: Instagram Oliwii Knapek

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej