“Love Island 9”: Będą zmiany! Zobaczcie, jak wygląda nowa willa! WOW

4 marca 2024
Przez: : W.M.

Już wkrótce coś, na co czekają wszyscy fani Love Island. Wyspa miłości. Nowa edycja trafi na ekrany już na początku marca. W kolejnym sezonie widzów czeka sporo zmian. Jak się okazuje, poza zmianą godzin emisji, istotnym elementem będzie fakt, że uczestnicy zamieszkają w nowej willi. Zobaczcie sami!

Love Island to popularny program telewizyjny, który zdobył ogromną popularność na całym świecie, również w Polsce. W każdej edycji przez sześć tygodni możemy śledzić życie uczestników zamkniętych w luksusowej willi, gdzie mają okazję budować relacje, flirtować i rywalizować o miłość.

W programie bierze udział grupa singli, którzy mieszkają razem przez kilka tygodni. Ich zadaniem jest nawiązanie romansu i znalezienie idealnego partnera życiowego. Ci, którzy pozostaną bez partnera, odpadają podczas Przeparowań.

W Polsce program Love Island cieszy się dużą popularnością, co potwierdza fakt, że powstało już osiem edycji, a wkrótce na ekranach wyemitowany zostanie kolejny dziewiąty sezon.

Nowy sezon Love Island zapowiada się równie ekscytująco jak poprzednie edycje, a fani nie mogą się doczekać, aby zobaczyć czy na ich oczach po raz kolejny narodzi się pomiędzy niektórymi Islanderami miłość. Mimo iż wiele par, które poznało się w show, już dawno się rozpadło, dzięki Wyspie miłości kilka osób faktycznie odnalazło w show swoje drugie połówki.

Nowa willa w Love Island 9

Nowy sezon randkowego reality-show Love Island. Wyspa miłości rusza już w poniedziałek 4 marca. Po raz kolejny widzowie będą śledzić losy uczestników, którzy zdecydowali się zamieszkać w pięknej willi, gdzie mają okazje poznawać się bliżej i otwierać serca na nowe znajomości.

W 9 sezon Love Island widzowie muszą przygotować się na spore zmiany dotyczące godzin emisji. Reality-show po raz kolejny trafi na antenę TV4, jednak tym razem o późniejszej godzinie.
Pierwszy odcinek Love Island 9 już w piątek 4 marca o godz. 22:00.

Zobacz także: “Love Island 9”: Ogromne zmiany w nowej edycji! Widzowie są wściekli!

Na tym jednak nie koniec zmian. Karolin Gilon, która po raz kolejny została prowadząca randkowego reality-show, ogłosiła, że uczestnicy zamieszkają w nowej willi.

“IDZIE NOWE! 🌴🦋 Dziewiąty sezon Love Island już 4 marca o 22:00 w @tv4czworkaofficial 📺 Widzimy się 💘” – czytamy na oficjalnym profilu

Zobaczcie, jak będzie wyglądać nowa willa uczestników Love Island 9.

Nowa willa w Love Island 9, fot. Instagram
Nowa willa Love Island 9, fot. Materiały prasowe
Nowa willa Love Island 9, fot. Materiały prasowe
Nowa willa Love Island 9, fot. Materiały prasowe
Nowa willa Love Island 9, fot. Materiały prasowe

Czekacie na 9 sezon Wyspy Miłości?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej