Połącz się z nami

Oliwia Miśkiewicz pozuje bez ubrań! Tak odważnego zdjęcia z jej udziałem jeszcze nie było!

Oliwia Miśkiewicz pozuje bez ubrań!

Moda i uroda

Oliwia Miśkiewicz pozuje bez ubrań! Tak odważnego zdjęcia z jej udziałem jeszcze nie było!

Oliwia zaprezentowała swoim fanom bardzo odważne ujęcie, na którym eksponuje swoją szczupłą sylwetkę. Fotografia ta rozgrzała internautów – i nic w tym dziwnego. Sami spójrzcie! Oliwia Miśkiewicz pozuje bez ubrań!

Oliwia Miśkiewicz to jedna z uczestniczek randkowego programu telewizyjnego „Love Island. Wyspa Miłości”, a dokładniej pierwszej jego edycji. Choć program ten zakończył się pewien czas temu Oliwia jest jedną z uczestniczek, która nadal na językach wielu ludzi.

Dzieje się tak przez aktywność kobiety w sieci. Oliwia prowadzi z wielkim zaangażowaniem swój profil w mediach społecznościowych, który zgromadził już blisko 190 tysięcy fanów.

Wszyscy obserwatorzy jej Instagrama wiedzą, że oprócz zdjęć pokazujących fragmenty z życia prywatnego, Oliwia często dzieli się swoim życiem zawodowym, a w tym ujęciami wykonanymi podczas profesjonalnych sesji zdjęciowych. Oliwia często reklamuje seksowną bieliznę, a ujęcia te szczególnie przypadają do gustu internautom.

Choć jest ona piękną kobietą, która może pochwalić się świetną sylwetką, o której marzy niejedna z nas, Oliwia ostatnio w związku z jednym ze zdjęć postanowiła ponarzekać na swoją sylwetkę:

„Przeglądając 200 zdjęć (które mój biedny chłopak musiał zrobić, bo żadne mi sie nie podobało) na aparacie i starając się wybrać takie na którym nie wygladam jak prosiaczek. Niby 2-3kg ale jednak przekroczyłam ta „magiczna wskazówkę” po której nie czuje się komfortowo pozować przed Wami w bieliźnie. (i tak muszę, bo jest to moja praca)” – TUTAJ możecie zobaczyć to zdjęcie!

Oliwia Miśkiewicz pozuje bez ubrań!

Dziś na jej Instagramie pojawiło się kolejne, odważne zdjęcie, które zapewne zawstydzi niejednego mężczyznę. Uczestniczka randkowego programu pochwaliła się zdjęciem bez ubrań. Pozuje ona nago, a jedynym elementem garderoby jest biała bluzka z efektownymi piórami, która przysłania jej biust.

W komentarzach znalazły się liczne komplementy skierowane w stronę kobiety:

„Wyglądasz na tym zdjęciu zajebiscie 🔥🔥 totalny ogień 😊”

„Pięknie Petarda 👌😘🌷🌷🌷”

„Wyglądasz na tym zdjęciu zajebiscie 🔥🔥 totalny ogień 😊”

A Wam, jak podoba się odważna fotografia Oliwii?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry