Oliwia Nawrot: [wiek, Miss Polski, Instagram]

13 lipca 2022
Przez: : KS

Oliwia Nawrot to kandydatka do zdobycia tytułu Miss Polski 2022. To ona i pozostałe 23. uczestniczki powalczą o tytuł najpiękniejszej Polki podczas finału w Krynicy Zdroju. Sprawdźmy, co wiadomo na jej temat!

Oliwia Nawrot: wiek

Z zamieszczonych w sieci informacji na temat Oliwii możemy dowiedzieć się, że dziewczyna ma 19 lat. W związku z tym, jest jedną z najmłodszych uczestniczek konkursu Miss Polski 2022. Wiadomo także, że pochodzi z Krakowa. Od drugiego roku życia mieszka natomiast w Stanach Zjednoczonych. Aktualnie, jest studentką Wydziału Biologii na Uniwersytecie w Miami.

Wszystko dlatego, że w przyszłości chciałaby zostać pediatrą. Lubi dzieci i nie ukrywa, że ma naprawdę do nich pełne ciepła podejście. Ta praca pozwoliłaby Oliwii na kontakt z najmłodszymi pacjentami. Ku temu wszystko idzie w dobrym kierunku, ponieważ już po pierwszym roku studiów znalazła się w gronie  najlepszych uczniów.

Finalistka Miss Polski 2022 ma w planach zwiedzić cały świat. Dzięki temu będzie miała okazję poznać kultury innych krajów. Uważa, że zwiedzenia i poznawanie nowych ludzi uszlachetnia.

19-latka za wzór do naśladowania uważa swoich rodziców. To właśnie oni przekazali jej najważniejsze wartości i uczucia. W najbliższych czuje także największe wsparcie i wie, że może na nich liczyć w każdej chwili.

Oliwia Nawrot
Oliwia Nawrot

Zobacz także: Co wiemy o finalistce Miss Polski 2022 Katarzynie Minoł?

Oliwia Nawrot: miss

Oliwia ma szanse reprezentować Stany Zjednoczone podczas finału Miss Polski 2022. Dziewczyna nie ukrywa, że to dla niej duże wyzwanie, które z resztą dostarcza jej wiele adrenaliny.

Wielki finał konkursu Miss Polski 2022 odbędzie się już 17 lipca 2022. To wtedy spośród 24. kandydatek wyłoniona zostanie jedna, która otrzyma koronę najpiękniejszej.

Oliwia Nawrot: Instagram

Finalistka Miss Polski 2022 prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @oliwianawrott. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 3 tysiące użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej