Oliwia Pesta: [wiek, rodzina, Azja Express, Instagram]

4 marca 2023
Przez: : M.J

Oliwia Pesta to jedna z uczestniczek najnowszej trzeciej edycji programu Azja Express. Sprawdźmy, co wiadomo na temat siostry Krystiana Pesty, z którym wystąpiła w programie. Kim jest i jak wygląda jej życie uczuciowe? Poniższej znajdziecie odpowiedzi na te pytania!

Oliwia Pesta: wiek

Oliwia jest młodą dziewczyną. Siostra popularnego aktora Krystiana Pesty w obecnym roku skończyła 21 lat.

Oliwia Pesta: rodzina

Oliwia to siostra aktora Krystiana Pesty, który niechętnie wypowiada się na tematy życia prywatnego. Ich rodzice to Dorota i Jacek, jednak nie wiadomo, czym zajmują się na co dzień. Dwudziestojednolatka jest w związku. Jej partnerem jest mężczyzna o imieniu Łukasz.

Oliwia Pesta: Azja Express

Krystian Pesta jest kolejnym uczestnikiem programu Azja Express 3, który wystąpił w programie ze swoją 10 lat młodsza siostrą Oliwią. Rodzeństwo stanęło do walki o zwycięstwo z 7 pozostałymi parami. Wśród uczestników najnowszej edycji znaleźli się:

  • Czesław i Dorota Mozilowie
  • Andrzej i Kasia Gąsienicowie
  • Krystian i Oliwia Pesta
  • Reni Jusis i Remigiusz Dorawa
  • Adam Zdrójkowski i Dariusz Zdrójkowski
  • Paulina Krupińska i Izabela Połeć
  • Wojciech Łozowski i Bartosz Kochanek
  • Angelika i Łukasz Trochonowiczowie 

Emisja pierwszego odcinka została zaplanowana na 4 marca. Wtedy również zobaczymy start uczestników, którzy swój wyścig rozpoczęli w malowniczej Turcji.

ZOBACZ TAKŻE: Co wiadomo na temat Doroty Mozil?

Oliwia: Instagram

Oliwia prowadzi swój profil na Instagramie, jednak znajdziecie tam dopiero kilka wpisów i zdjęć. Nazwa jej profilu to @oliwiapesta. Choć profil siostry Krystiana śledzi dopiero ponad tysiąc internautów, jesteśmy pewni, że wraz z emisją programu Azja Express obserwatorów dziewczyny przybędzie!

Oliwia Pesta
Siostra Krystiana Pesty – Oliwia

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej