Połącz się z nami

Oliwia pokazała swoje mieszkanie w Warszawie! W jakim stylu się urządziła?

Moda i uroda

Oliwia pokazała swoje mieszkanie w Warszawie! W jakim stylu się urządziła?

Była uczestniczka Love Island, po zakończeniu programu wróciła do swoich obowiązków i zajęć w Londynie. Ale jak się okazuje postanowiła wrócić do ojczystego kraju! Oliwia pokazała swoje mieszkanie w Warszawie!

Oliwia Misiewicz po zakończonym programie Love Island, w którym doszła do finału, postanowiła diametralnie zmienić swoje życie i przeprowadzić się do Polski. Jak się okazuje, jej nowe mieszkanie jest już prawie gotowe. Zobaczcie, w jakim stylu urządziła się Oliwia.

Oliwia Misiewicz dała się poznać w programie Love Island, do którego jak większość uczestników zgłosiła się z nadzieją, że znajdzie swoja miłość, a przy okazji przeżyje przygodę życia. Modelka po pewnym czasie wpadła ze wzajemnością w oko Maćkowi, z którym doszła do samego finału programu. Chociaż ich perypetie w hiszpańskiej willi były nieco burzliwe, kończąc przygodę z programem, wszystko wskazywało na to, że ich miłość przezwycięży przeciwieństwa charakterów i miłość przetrwa. Niestety ku zaskoczeniu ich fanów, jakiś czas temu rozstali się. Jeszcze w programie Oliwia zapowiadała, że zastanawia się nad przeprowadzką do Polski, gdyż na co dzień mieszkała w Londynie. Miłość do Maćka była ku temu dodatkowym powodem.

Oliwia pokazała swoje mieszkanie w Warszawie!

Mimo iż związek Oliwii z Maćkiem nie przetrwał, modelka zdecydowała się diametralnie zmienić swoje życie i przeprowadziła się do Polski. Miastem, które wybrała, okazała się Warszawa, która daje wiele szans na rozwój kariery. Jak przyznała sama Oliwia, ma już nagranych kilka projektów, także nie będzie zaczynać wszystkiego od nowa.

Oliwia pokazała na swoim Instagramie, który śledzi już ponad 154 tys. obserwatorów, jak urządziła jedno z pomieszczeń w swoim warszawskim mieszkaniu. Modelka postanowiła udekorować pokój w eleganckim stylu, z modnymi złotym dodatkami. Pomieszczenie jest jasne, co wizualnie sprawia, że wygląda na spore. Jak napisała Oliwia, mieszkanie jest prawie gotowe, ale jeszcze nie zdecydowała się pokazać fanom więcej pokoi.

A jak Wam się podoba mieszkanie Oliwii? Jesteście ciekawi, jaki będzie efekt końcowy?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry