Oliwia Skrzypczyk: [wiek, kariera, The Voice of Poland 14, Instagram]

23 października 2023
Przez: : K.M.

Kolejną z finalistek czternastej edycji programu The Voice of Poland jest Oliwia Skrzypczyk. Poznajcie najważniejsze informacje na temat wokalistki.

Oliwia Skrzypczyk: wiek

Oliwia na swoim koncie ma wiele sukcesów. Jest absolwentką Akademii Muzycznej w Poznaniu oraz laureatką prestiżowych, międzynarodowych i ogólnopolskich konkursów. Ponadto 31-latka jest solistką zespołu Filharmonia Dowcipu, a także aktorką musicalową w Teatrze Roma.

Oliwia Skrzypczyk: kariera

31-latka podczas Przesłuchań w ciemno wykonała utwór Audrey Hepburn – Moon River. Jej występ zrobił piorunujące wrażenie niemal na wszystkich jurorach, swoje fotele odwrócili Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron. Ostatecznie uczestniczka wybrała drużynę Steczkowskiej. W bitwach Skrzypczyk wykonała wraz z Antkiem Borovyi i Wojtkiem Królakiem utwór Sade — Smooth Operator. Z dalszych rywalizacji Justyna wyeliminowała Antka. Oliwia i Wojtek zaprezentowali piosenkę I’ve Seen That Face Before — Grace Jones, a do nokautów przeszła Oliwia.
Podczas tego etapu 31-latka zaśpiewała Have a liffle faith in me Johna Hitta i to dało jej awans do wielkiego finału.

Oliwia Skrzypczyk: The Voice of Poland 14

The Voice to program typu reality show, który zyskał miliony fanów na całym świecie. Polski format doczekał się aż 14 edycji, a z każdym sezonem pojawiają się ogromne emocje i zabawa. Początkowo uczestnicy muszą przejść przez precastingi, które nie są emitowane w telewizji, drugi etap – przesłuchania w ciemno już goszczą na naszych ekranach. Kolejnym etapem są bitwy, w których wokaliści z drużyn trenerów wykonują utwory, a jury wybiera, kto przechodzi dalej. Etap nokautów wyróżnia po czterech uczestników z danej drużyny, a ci walczą w finałowych odcinkach na żywo. Jako trenerów w najnowszej edycji zobaczymy: Tomsona i Barona, Marka Piekarczyka, Justynę Steczkowską i Lanberry.

Zobacz także: Damazy Wachuła – finalista 14 edycji programu The Voice of Poland

Oliwia Skrzypczyk: Instagram

Skrzypczyk regularnie prowadzi swój profil na portalu Instagram, gdzie figuruje pod nazwą @oliwiaskrzypczyk. Ilość jej followersów wynosi już 2999 osób.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej