Połącz się z nami

Oliwia ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pokazała rodzeństwo! Podobni?

Z życia gwiazd

Oliwia ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pokazała rodzeństwo! Podobni?

Oliwa, która wzięła udział w kontrowersyjnym programie „Ślub od pierwszego wejrzenia” na swoim Instagramie pokazała zdjęcie ze swoim rodzeństwem. Internauci od razu zauważyli, że siostra Oliwii jest do niej bardzo podobna! Zobaczcie, zdjęcie całej trójki! Oliwia ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pokazała rodzeństwo!

Oliwia Ciesiółka zdecydowała się poszukać męża w kontrowersyjnym programie „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Według ekspertów, którzy dobierają pary w programie, do Oliwii najlepiej pasował 29-letni Łukasz. Para po raz pierwszy poznała się w dniu ślubu i nie brakowało fanów tego formatu, którzy trzymali za nich kciuki, aby eksperyment się udał.

Program cały czas leci na naszych ekranach i tym samym nie wiadomo, czy Oliwia z Łukaszem po jego zakończeniu zdecydowali się zostać razem. W sieci ich fani mają różne opinie na ten temat i z chęcią śledzą profile zarówno Oliwii, jak i Łukasza w mediach społecznościowych. Jakiś czas temu na Instagramie Oliwii pojawiło się zdjęcie z jej bratem i siostrą, które udostępniła z okazji Dnia Rodzeństwa. Zobaczcie, jak wyglądają!

Oliwia ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pokazała rodzeństwo!

Oliwka bardzo aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, który już obserwuje ponad 57 tysięcy internautów. Znajdziemy tam wiele zdjęć dziewczyny, jak i wspomnień z dnia wesela.

Nie pierwszy raz Oliwia pokazała tam również swoją siostrę, która jest równie piękną kobietą, jak ona. Jednak po raz pierwszy możemy zobaczyć brata dziewczyny, Leszka. Internauci od razu zauważyli, że rodzeństwo ma bardzo podobne uśmiechy.

„Uśmiechy macie identyczne, cała trójka!”
„Piękne siostry 😍 I jakie podobne mimo innego koloru włosów”

„Dziś jest święto przyjaciół na całe życie, czyli Dzień Rodzeństwa. Złożyliście już życzenia swoim siostrom i braciom?”

Jesteśmy bardzo ciekawi, jak potoczą się dalsze losy Oliwii i Łukasza w programie. Nie mamy również wątpliwości, że rodzeństwo Oliwii jest dla niej ogromnym wsparciem, bo jak napisała jej siostra pod jedynym ze zdjęć:

„Osoba do której dzwoni się płacząc, a kończy rozmowę śmiejąc. Dobrze mieć rodzeństwo.Siblings Day👨‍👧‍👧”

Jak podoba Wam się rodzeństwo Oliwi Ciesiółki? Też widzicie to podobieństwo?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry