Połącz się z nami

„Ślub od pierwszego wejrzenia”. Jak wyglądały wesela nowych małżeństw?

Slub od pierwszego wejrzenia

Rozrywka

„Ślub od pierwszego wejrzenia”. Jak wyglądały wesela nowych małżeństw?

Nadszedł moment, na który czekali widzowie i z pewnością uczestnicy, którzy zdecydowali się na ten eksperyment. W końcu zobaczyliśmy, jak wyglądały wesela nowych małżeństw. „Ślub od pierwszego wejrzenia”.

Za nami piąty odcinek kolejnego sezonu programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Co wydarzyło się w nowym odcinku?

Joanna i Adam

Po emocjonującym ślubie, na którym stres udzielił się zarówno Joannie jak i Adamowi, emocje lekko opadły i przyszedł czas wyczekiwanego wesela. Para młoda udała się do limuzyny, która zawiozła ich na salę weselną. To właśnie w drodze nowożeńcy mogli ze sobą zamienić kilka pierwszych słów i chociaż odrobinę poznać. Napięcie, które wciąż wyczuwalne było w powietrzu, Asia i Adam próbowali rozładować za pomocą żartów.

Gdy znaleźli się na sali weselnej, siostra pana młodego powiedziała mu, że jego żona jest cudowną kobietą i musi o nią dbać i być dżentelmenem. Niestety Adam nie zdał „pierwszego egzaminu”, gdy Joanna tańczyła ze swoim przyjacielem i „odbił jej” na parkiecie.

Mama Joasi przyznała, że mimo iż była przeciwna udziałowi jej córki w programie „Ślub od pierwszego wejrzenia”, nie mogło jej zabrać w tak ważnym dniu. W rozmowie przed kamerą powiedziała, że jeśli Adam skrzywdzi jej córkę, to ona go znajdzie.

„Teraz, jakby mnie tu z nią nie było, chyba bym umarła. Ukochana moja córeczka. Powiedziałam temu chłopakowi, że jak ją skrzywdzi to ja go znajdę” – dodała.

Oliwia i Łukasz

Ta para z pozoru wyglądała na najbardziej dopasowaną. Goście i rodzina zgromadzona na ślubie zgodnie zauważyła, że tworzą naprawdę piękne małżeństwo. W drodze na swoje wesele Oliwia i Łukasz również próbowali lepiej się poznać i dopytywali, czym zajmują się w życiu. Pan młody nie ukrywał swojej fascynacji Oliwią, gdy ta powiedziała mu, że pracuje na jednej ze stoczni.

Podczas wesela Oliwia i Łukasza były nieco skrępowani, ale zdecydowanie bardziej było widać to po mężczyźnie. Rodzina panny młodej przyznała, że Oliwia ma bardzo dominujący charakter i musi mieć równie silnego partnera w życiu. Czy skromny Łukasz temu podoła?

Agnieszka i Wojtek

Agnieszka i Wojtek momentalnie złapali ze sobą bardzo dobry kontakt. Wspólne żarty i szczere rozmowy bardzo dobrze rozładowywały stres, który udzielił im się podczas ślubu w urzędzie. Agnieszka powiedziała swojemu małżonkowi, że trenuje boks oraz uwielbia kajaki i wyprawy, w których nocuje pod namiotem. To wyznanie i silna osobowość Agnieszki bardzo spodobały się Wojtkowi, który nie ukrywał swojej fascynacji panna młodą.

Nowa żona Wojtka przed kamerą wyznała, że jej mąż urzekł ją już w drodze na wesele, gdy długo trzymał ją za rękę.

„Pierwszy moment, kiedy mnie urzekł był już w samochodzie. Gdy już wsiedliśmy, trzymał mnie długo za rękę. To było bardzo miłe, ujął mnie ty” – powiedziała Agnieszka

Wesele Agnieszki i Wojtka było bardzo udane. Ich rodzice złapali ze sobą bardzo dobry kontakt, a małżonkowie bardzo pewnie czuli się w swoim towarzystwie. Nowe małżeństwo odważyło się nawet na pierwszy czuły pocałunek.

Oglądaliście nowy odcinek programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”? Której z par kibicuje najbardziej? Trzeba przyznać, że w tym sezonie wszystkie pary wydają się zadowolone z wyborów, których dokonali eksperci.

Czy faktycznie są dobrze dobrani? Przekonamy się już niebawem!

Jeśli chcesz więcej dowiedzieć się o uczestnikach, koniecznie zapoznaj się z tym artykułem.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry