Oliwka Brazil [kim jest?, wiek, Smolasty, Instagram]

20 listopada 2021
Przez: : M.S.

Oliwka Brazil to nowa twarz polskiego rapu. Artystka nagrała piosenki ze Smolastym, którą wykonali na gali Fame MMA 12 oraz ma za sobą również współpracę z Young Leosią. Co więcej wiemy o raperce?

Oliwka Brazil: wiek

Według informacji w mediach, Oliwka ma 19 lat i pochodzi z podwarszawskich Marek.

Nowa twarz rapu nazywana jest polską Cardi B. Artystka nie boi się podejmować kontrowersyjnych tematów w swoich utworach, nie ma dla niej tematów tabu. Przez wielu słuchaczy uważana jest za jedną z bardziej wulgarnych raperek. Jej charakterystyczny styl z pewnością sprawi, że Oliwka szybko stanie jedną z popularniejszych raperek w Polsce.

Oliwka Brazil: Smolasty

Oliwka stała się rozpoznawalna dzięki gościnnym występom w utworach Smolastego. Brazil i muzyk nagrali razem dwie piosenki Oh Daddy i Playboy.

Ponadto w najnowszym klipie Oliwki Big Mommy wystąpiła Young Leosia.

Oliwka Brazil: partner

Słuchaczy polskiej Cardi B bardzo ciekawi życie prywatne artystki, jednak nic nie wiadomo na temat tego, czy Oliwka jest w związku.

Oliwka Brazil: kariera

Debiutancka piosenka raperki zyskał już ponad sześć milionów wyświetleń. Brazil podpisała kontrakt z wytwórnią Warner Music Group.

Ostatnio ukazał się kolejny singiel Kokieterka wyprodukowany przez Kubiego Producenta.

Pomimo tego, że Oliwka jest na początku swojej kariery to już może pochwalić się sporym sukcesem, gdyż znalazła się na globalnej liście Tidal Euro Rap Queens.

Oliwka Brazil: Instagram

Artystka aktywnie działa w social mediach. Oliwka prowadzi profil na Instagramie pod nazwą @oliwka_brazil, a obserwuje ją aktualnie ponad 121 tysięcy internautów. Nie sposób nie zauważyć, że zdjęcia, które znajdują się na profili aspirującej raperki są dość kontrowersyjne, a ulubionym gestem artystki jest pokazywanie środkowego palca.

Źródło: Instagram Oliwki Brazil

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej