Połącz się z nami

„One Night Squad”: Anastasiya i Stifler rozstali się przez zdradę, ale chcą być razem? Białorusinka rozwiała wszelkie wątpliwości…

Anastasiya i Stifler w programie One Night Squad.

Z życia gwiazd

„One Night Squad”: Anastasiya i Stifler rozstali się przez zdradę, ale chcą być razem? Białorusinka rozwiała wszelkie wątpliwości…

Anastasiya i Stifler choć nie są już parą zdecydowali się na wspólny udział w reality-show stacji TVN One Night Squad. Choć swojego czasu tworzyli zgrany duet, to koniec końców postanowili się rozstać. Czy to zdrada dziewczyny była powodem zakończenia ich związku? Słowa Białorusinki mogą Was zaskoczyć!

Warsaw Shore

Damian Zduńczyk, który zanany jest szerszej publiczności jako Stifler swoją popularność zawdzięcza Ekipie z Warszawy. Do programu dołączył w trzecim sezonie (2015 roku) i przez te wszystkie lata przeszedł ogromną metamorfozę. Choć nie ukrywał nigdy, że lubi ostrą zabawę i nie ma czasu na związki z kobietami, to na temat jednej jego relacji było bardzo głośno w mediach.

Zobacz także: Stifler zdradził ile miał partnerek! SZOK!

Stifler i Anastasiya poznali się podczas 11. edycji programu Warsaw Shore. Nie da się ukryć, że rywalizacja o miano najbardziej kontrowersyjnej postaci w show rozgrywała się właśnie pomiędzy nimi. Niemniej jednak Białorusinka i Polak po jakimś czasie zostali parą, choć jak można było się spodziewać ich relacja nie trwała długo. Niemniej jednak ostatnio zdecydowali się ponownie razem wziąć udział w programie typu reality-show i zdradzili w nim kulisy swojego związku. Czy to zdrada dziewczyny była powodem ich rozstania?

Stifler posądził Anastasiye o zdradę

Choć po rozstaniu Białorusinka niechętnie zabierała głos w tej sprawie, to w programie One Night Squad jest nieco bardziej wylewna. Jak przyznała, Stifler nie mógł darować jej, że lubiła pisać z mężczyznami:

„Nie zdradziłam Stiflera, natomiast pisałam z facetami, ale to nie jest zdrada” – mogliśmy usłyszeć z ust uczestniczki programu One Night Squad.

Jak również zdradziła w jednym wywiadzie, przez długi czas nie mieli kontaktu, jednak po czasie zdecydowali się zostać po prostu znajomymi. A co myśli o powrocie do swojego eks?

„Ja wiem na 100%, że nic nie czuje do niego i nigdy do eksów nie wracam. Ja widzę, że mu się podobam. Widać to natomiast z tego nic nie będzie. Eks to eks. I wanna next”– dodała Anastasiya w programie One Night Squad.

Zobacz także: Stifler nagrał kontrowersyjny utwór!

Myślicie, że Anastasiya będzie się kurczowo trzymała swoich słów i nie wróci do Stiflera?

Źródło: Instagram One Night Squad

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry