Połącz się z nami

Stifler zdradził ilość partnerek! Ta liczba zwali Was z nóg! SZOK!

Stifler zdradził ile miał partnerek

Z życia gwiazd

Stifler zdradził ilość partnerek! Ta liczba zwali Was z nóg! SZOK!

Każdy widz kontrowersyjnego reality-show Warsaw Shore doskonale wie, że Stifler należał do osób, które bardzo chętnie nawiązywały bliższe relacje z kobietami. Nie liczyło się dla niego czy znał tę osobę, czy nie. Po tym szalonym okresie w jego życiu suma partnerek gwiazdy WS może Was zszokować. Stifler zdradził ilość partnerek!

Kim jest Stifler?

Stifler, a właściwie Damian Zduńczyk to jeden z najpopularniejszych uczestników programu Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy. Mężczyzna wraz z pozostałymi uczestnikami pokazywał swoje zamiłowanie do imprez, na których nie brakowało przygodnych romansów i hektolitrów wypitego alkoholu.

Warto przypomnieć jak wielką metamorfozę przeszedł Damian na przełomie lat. Kiedy wchodził do programu wyglądał zupełnie inaczej. Wraz z czasem nie tylko popracował nad swoją sylwetką, dorabiając się pokaźnych mięśni i licznych tatuaży, ale również zyskał pewność siebie i bardzo kontrowersyjne zachowanie.

Zobacz także: Stifler wydał książkę! Poruszył kontrowersyjne tematy.

Przygodne romanse Stiflera

Stifler nigdy nie ukrywał, że uwielbia kobiety i przygodne romanse. Widzowie byli świadkami jego licznych przygód zarówno z uczestniczkami reality-show, jak i nowo poznanymi osobami. Damian przed kamerami otwarcie przyznawał, że jest to dla niego sukces, kiedy może dopisać do swojej długiej listy „kolejną zdobycz”.

Ilość partnerek Stiflera

Damian w rozmowie z Pudelkiem przyznał, że jego serce jest wolne. Choć potwierdził słowa, że miał w życiu ogromne powodzenie obecnie nieco zwolnił z przygodnymi romansami:

„Nie ma nikogo na horyzoncie, jestem wolny. Najgorętsza partia w Polsce do wzięcia. Kiedyś łatwiej mi przychodził se**. Byłbym po wpływie narkotyków i pytałbym o ruch****.”

Stifler zdradził również ilość partnerek. Z dumą przyznając:

„Miałem 180 partnerek sek***lnych.”

Co Wy na to? Zaskoczeni?

Źródło: Instagram stifler16cm

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry