Połącz się z nami

„One Night Squad”: Ata Postek o udziale w programie! Jakie warunki musiały być spełnione?

One Night Squad Ata Postek

Rozrywka

„One Night Squad”: Ata Postek o udziale w programie! Jakie warunki musiały być spełnione?

Nowa produkcja z udziałem gwiazd, czyli One Night Squad to program, jakiego w Polsce jeszcze nie było! Ata Postek zdradziła, jakie miała warunki, aby wystąpić w show. To może Was zaskoczyć! Poznajcie szczegóły!

One Night Squad

Nowa produkcja z udziałem gwiazd, czyli One Night Squad to prawdziwy hit, który cieszy się coraz większą popularnością. Uczestnikami są osoby, które kojarzone są z takimi produkcjami jak Hotel Paradise, Love Island, Big Brother czy Warsaw Shore. Przypomnijmy, że w nowym programie zobaczymy: Anastasiyę Yandaltsavą, Anię Adamczyk, Adę Śledź, Atę Postek, Magdę Wójcik, Damiana „Stiflera” Zduńczyka, Michała Baryzę, Mikołaja Jędruszczaka, Łukasza Karpińskiego i Piotra „Pedro” Polaka.

Program nakręcono na Zanzibarze. Uczestnicy jadąc na rajską wyspę byli przekonani, że czekają ich luksusy i zabawa, jednak szybko zorientowali się, że program to prawdziwy survival. Celebryci muszą rywalizować ze sobą, a wygraną jest noc w ekskluzywnym hotelu. Pozostali zmuszeni są do szukania noclegu i pożywienia na własną rękę.

Zobacz także: Zarobki uczestników One Night Squad

Ata Postek o warunkach udziału w programie

Beata Ata Postek zyskała na popularności dzięki udziałowi w 2. edycji programu Hotel Paradise, który wygrała. Jak się okazuje, celebrytka szybko pojawiła się w nowym programie, czyli One Night Squad. W rozmowie z Party zdradziła, że nie zgłaszała się do produkcji, tylko otrzymała telefon z propozycją. Pierwsze o co zapytała, to czy program jest miłosny, ponieważ w takim nie chciałaby wziąć udziału. Następnym warunkiem przedstawionym przez Atę był… dostęp do toalety, jednak nie trudno się domyślić, że nie został on spełniony.

W dalszej części rozmowy z reporterką Party Ata zdradziła, że trudno było jej patrzeć na biedę, która panuje na Zanzibarze. Z trudnością patrzyła na dzieci i zwierzęta, którym bardzo chciała pomóc, jednak w wielu przypadkach była bezradna. Uczucie to było jednym z najtrudniejszych w programie – wyznała.

Spodziewaliście się?

źródło: party.pl, Instagram Onenight.squad

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry