Połącz się z nami

Opalona Blanka Lipińska chwali się umięśnionym brzuchem z meksykańskiego Tulum

blanka lipińska w tulum

Moda i uroda

Opalona Blanka Lipińska chwali się umięśnionym brzuchem z meksykańskiego Tulum

Od kilku dni autorka poczytnych książek spędza wakacje w gronie swoich przyjaciół w Tulum. Opalona Blanka Lipińska wypoczywa w Meksyku i chwali się umięśnionym brzuchem.

Już jakiś czas temu Blanka zdradziła swój sposób na smukłą sylwetkę. Jak widać, lata wyrzeczeń i ćwiczenia przynoszą efekty.

Blanka Lipińska to dziś jedna z najpopularniejszych pisarek w Polsce. Jej debiutancka powieść, „365 dni w krótkim czasie stała się prawdziwym bestsellerem. Co ciekawsze, Blanka napisała ją już w 2014 roku, ale na wydanie książki zdecydowała się dopiero kilka lat później. Okazało się to przysłowiowym „strzałem w dziesiątkę”. Kontynuacje powieści o losach Laury i Massimo również stały się prawdziwymi hitami i znikały z półek księgarni w bardzo szybkim tempie.

Ostatni głośno o Blance było także za sprawą jej życia prywatnego. Autorka „365 dni” kilka miesięcy temu rozstała się z Alkiem Baronem.

Opalona Blanka Lipińska chwali się umięśnionym brzuchem

Blanka jest niekwestionowaną miłośniczką podróży. Niedawno autorka „365 dni” powróciła z wakacji na Malediwach, ale szybko przyznała, że wkrótce ponownie wybierze się na urlop. Jak obiecywała, tak też zrobiła. Okazało, że Blanka poleciała do Tulum, gdzie postanowiła spędzić czas ze swoimi przyjaciółmi.

Lipińska przebywa aktualnie w Meksyku razem z Natalią Siwiec i jej rodziną. Zobaczcie jej nowe zdjęcie w stroju kąpielowym. Uwagę zwraca płaski i umięśniony brzuch.

Od kiedy Blanka stała się jedną z najpopularniejszych gwiazd w Polsce, wiele jej fanek zastanawiało się, jaki jest sekret jej szczupłej figury. Lipińska nigdy nie ukrywała, że od wielu lat jest na diecie, ale ostatnio zdradziła również, jakie ćwiczenia wykonuje, aby mieć plaski brzuch.

„Ja wiem, że wszyscy w necie mają matę, trenują jogę. Ja na przykład mam podłogę i mam też dywan. Nie ćwiczę jogi. Ćwiczę 10-minutowy trening brzucha z Mel B. […]. Ja go robię trzy dni, dzień przerwy, trzy dni, dzień przerwy przez miesiąc. Po czym po miesiącu robię trening ABS też z Mel B”. – wyznała na swoim InstaStory Blanka

Robi wrażenie?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry