Opole 2022: Ciężarna Maja Hyży przez ten element stylizacji zdradziła imię córki! Co za pomysł!

17 czerwca 2022
Przez: : M.S.

Maja Hyży lada dzień po raz kolejny zostanie mamą. Jednak tuż przed porodem wokalistka zdecydowała się wystąpić na opolskiej scenie tegorocznego festiwalu. Artystka wybrała zaskakujący sposób na ujawnienie imienia swojej pociechy!

Ciąża Mai Hyży

Maja Hyży lada chwila po raz czwarty zostanie mamą. Warto wspomnieć, że wokalistka ma dwóch synów z poprzedniego małżeństwa z Grzegorzem Hyżym oraz córeczkę z obecnym partnerem Konradem. Na początku roku artystka zdradziła, że niebawem po raz kolejny zostanie mamą i od tej chwili Maja chętnie dzieliła się swoimi zdjęciami w stanie błogosławionym. Co więcej, Hyży postawiła na dość oryginalne stylizacje, gdzie często odsłaniała brzuszek. Nie bez powodu okrzyknięto ją polską Rihanną.

Jakiś czas temu, na antenie porannego programu Pytanie na śniadanie, wokalistka wraz ze swoim partnerem dowiedziała się o płci swojej kolejnej pociechy. Z przebitego balona posypało się różowe konfetti, co oznaczało, że Maja wraz ze swoim partnerem niebawem powitają na świecie córeczkę.

ZOBACZ TAKŻE: Zdjęcia z baby shower Mai Hyży!

Kilka dni temu miało miejsce bajkowe baby shower Hyży, na którym pojawiły się najbliższe osoby z otoczenia wokalistki. Na imprezie oprócz przyjaciółek ciężarnej gwiazdy pojawili się także mężczyźni i dzieci. Wszyscy bawili się w świetnej atmosferze.

Hyży zdradziła imię córki!

Poród artystki zbliża się wielkimi krokami. Już niebawem na świecie pojawi się kolejna córeczka Mai i Konrada. Tuż przed narodzinami pociechy, Hyży zdecydowała się pojawić na festiwalu w Opolu. Wokalistka wystąpiła podczas piątkowego koncertu w trio i zaprezentowała się w czarnej, szerokiej sukience.

Opole 2022 Maja Hyży
Maja Hyży, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Jednak to nie stylizacja Mai przykuła największą uwagę. Gwiazda z wdziękiem prezentowała sporego kolczyka, na którym napisane było imię córeczki. Hyży tym sposobem zdradziła, że jej pociecha będzie miała na imię… Zosia.

Maja Hyży w Opolu
Maja Hyży, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Doceniacie kreatywność Mai? Spodziewaliście się, że to właśnie podczas festiwalu w Opolu, wokalistka zdradzi, jakie imię wybrała dla swojej córeczki?

Źródło: Akpa, Instagram Mai Hyży

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej