Maja Hyży pochwaliła się bajkowym baby shower! Postawiła na styl BOHO [ZDJĘCIA]

16 czerwca 2022
Przez: : M.J

Maja Hyży opublikowała na Instagramie relację ze swojego kolejnego baby shower, które zostało wyprawione na cześć nienarodzonego jeszcze dziecka. Piosenkarka postarała się o to, by to wydarzenie zorganizować z wielkim rozmachem, choć tym razem nieco inaczej. Zobaczcie, zdjęcia z przyjęcia Mai.

Maja Hyży ciąża

Maja Hyży nie należy do osób, które chronią swoją prywatność w sieci. Artystka chętnie dzieli się swoją codziennością, zdjęciami z ukochanym oraz pokazuje, jak przygotowuje się do przyjścia na świat kolejnej pociechy.

Poród Mai zbliża się wielkimi krokami. Niedawno informowaliśmy Was, że Maja, która przez media została okrzyknięta “polską Rihanną” ze względu na swoje ciążowe stylizacje, na oczach widzów programu śniadaniowego Pytanie na śniadanie dowiedziała się o płci swojej czwartej pociechy.

Wówczas piosenkarka i jej partner – Konrad, przekłuli balona, z którego posypało się różowe konfetti.

ZOBACZ TAKŻE: Maja Hyży dowiedziała się o płci drugiego dziecka na antenie “Pytania na śniadanie”

Baby shower Mai Hyży

Maja Hyży bardzo chętnie dzieli się z internautami postępami swojej ciąży. Nic więc dziwnego, że artystka zdecydowała się na zorganizowanie bajkowego baby shower, czyli imprezy na cześć swojej nienarodzonej jeszcze córeczki.

Maja podzieliła się obszerną relacją z wydarzenia na InstaStory.

“Słuchajcie, ja już jestem na miejscu i jest przepięknie. Mam kwiatki, dzień dobry kwiatki ale zobaczcie, co tu się dzieje! Tam już niewiasta jedna zasiadła, ale zobaczcie! O tutaj kolejna niewiasta! Jest przepięknie…” – relacjonowała w sieci.

Baby shower córeczki Hyży odbyło się na świeżym powietrzu i zorganizowane zostało w stylu boho. Goście siedzieli na kolorowych kocach. Nie zabrakło licznych kwiatów, zdrowych i słodkich przekąsek oraz wielu prezentów.

Warto również zwrócić uwagę, że tym razem na baby shower Mai zostali również zaproszeni mężczyźni i dzieci, a nie jak zostało przyjęte same kobiety. Pogoda dopisała, a goście bawili się w świetnych humorach. Zobaczcie zdjęcia!

Baby Shower Hyży
Baby shower Mai Hyży
Baby shower Mai Hyży na cześć córki
Impreza Mai Hyży
Impreza na cześć dziecka Mai Hyży
Przyjęcie Mai Hyży

ZOBACZ TAKŻE: Maja Hyży wybiera suknię ślubną. Wokalistka przymierza naprawdę odważny model!

Baby Shower Mai Hyży
Bajkowe Baby shower Mai Hyży
Impreza Baby shower Mai Hyży
Przyjęcie Mai Hyży

Źródło: Akpa, Instagram Mai Hyży

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej