Opozda i Królikowski we wspólnym projekcie! Antek wziął sprawy w swoje ręce!

6 sierpnia 2020
Przez: : J.J

Kiedy związek Joasi i Antka nie był potwierdzony, to już w sieci huczało, że aktor szuka swojej “koleżance” aktorskich angaży. Nikogo zatem nie powinien dziwić fakt, że teraz kiedy są parą, aktor postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. Zobaczcie więcej informacji na ten temat! Opozda i Królikowski we wspólnym projekcie!

View this post on Instagram

A post shared by joanna opozda (@asiaopozda)

Kiedy w sieci pojawiły się informacje, że Antek Królikowski rozstał się z Kasią Dąbrowską po 1.5-letnim związku mało kto mógł w to uwierzyć. Jeszcze większym zaskoczeniem okazał się fakt, że Antek szybko znalazł pocieszenie w ramionach koleżanki po fachu – pięknej Joanny Opozody.

Zakochani szybko potwierdzili swój związek i od tego czasu chętnie pokazują się w mediach społecznościowych na wspólnych nagraniach i zdjęciach. Ostatnio nawet wybrali się na wspólne wakacje. Zwiedzali, jedli smakołyki i pili wino w romantycznych sceneriach – o tym więcej przeczytacie TUTAJ!

https://www.instagram.com/p/CC1MMlmneGj/

Kiedy jeszcze związek ich nie był potwierdzony, w sieci aż wrzało od plotek, że Antek chce załatwić Joasi angaż aktorski.

My również informowaliśmy Was, że Antek pragnął by miejsce Julii Wieniawy w filmie “Miłość ma cztery łapy” zajęła Joasia, niestety bezskutecznie:

“Wielokrotnie rozmawiał na ten temat z producentami. W tym czasie Asia mówiła zresztą dziennikarzom, że pracują z Antkiem przy wspólnym projekcie”

Opozda i Królikowski we wspólnym projekcie!

Jak się okazuje, “wspólny projekt” to sequel “Nocy życia” – czyli filmu dyplomowego Antka, który realizuje dla Warszawskiej Szkoły Filmowej. Jak podaje “Pudelek”:

“Opozda grała w nim lata temu, byłą dziewczynę głównego bohatera. Rola nie była wymagająca. Asia tańczyła, wyginała się na parkiecie, całowała się z Alanem Anderszem oraz wypowiedziała kwestię: “Po*ebało Cię? Spie*dalaj”

Co ciekawsze, Joasia zagra tam główną rolę:

“Akcja drugiej części jego debiutu reżyserskiego będzie działa się 10 lat po wydarzeniach pierwszej części. Spotkamy tych samych bohaterów i zobaczymy, jak potoczyły się ich losy. Tym razem Opozda zagra w nim główną rolę kobiecą.”

Portal podaje, że oboje bardzo cieszą się na wspólny projekt:

“Oboje z Asią są podekscytowani wspólną filmową przygodą i ciekawi, jak będzie im się razem pracować” – dodaje ich informator.

Spodziewaliście się, że chodzi o pracę dyplomową Antka?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej